Ziraat Bankası Kredi Kartı Hangisi?

Ziraat Bankası Finans Kredim

Ziraat Bankası kredi kartı hangisi, başvuru yaparken hangisine başvurmak daha doğru olur soruları müşteriler tarafından sık sık sorulmaktadır. Kredi kartı sahip olmak için Ziraat Bankası’nı tercih ediyorsanız birçok kart alternatifiniz olduğunu bilmelisiniz.

Devlet bankası olan ve bu bağlantısı ile Türkiye genelinde en çok müşteriye sahip bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, kredi kartı için de çok fazla talep görmektedir. Kısa süre içinde kredi kartı alabilmek için bankaya başvuruda bulunabilmek mümkündür.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Hangisi?

  • Ziraat Bankası kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği kartlardan biri Maximum karttır. Maximum kart ülke genelinde en çok talep gören kartlardan bir tanesidir.
  • Ziraat bankası maximum kart dışında maximum klasik, maximum gold, maximum platinum kartları da bulunmaktadır.
  • Maximum kredi kartı alternatiflerinin yanı sıra Ziraat gold, Ziraat platin, Ziraat genç ismi altında kartlar da bulunmaktadır.
  • Ziraat Bankası combo kartlar ise çıkan son kart serisi içinde yer almaktadır.

Ziraat Bankası Combo Kart

Ziraat Bankası combo kart hem kredi kartı hem de banka kartı ile uğraşmak istemeyenler için en kullanışlı kartlardan biridir. Hem banka işlemlerinizin tümünü yapabileceğiniz hem de kredi kartı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu kart ile POS veyahut ATM işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı üyeliklerde alışveriş yapılabilen, puan kazandıran ve taksit fırsatları bulunan combo kart birbirinden farklı kampanyalara sahiplik yapabilmektedir.

Ziraat Bankası Combo Gold Kart

Ziraat Bankası’nın son kart serisi olan combo kartlar, limitlerine göre kategorize edilmiştir. Limiti kategorisinde ikinci sırada yer alan gold kart, temassız ödeme seçeneği ile hem daha güvenli hem de daha hızlı alışveriş imkânı sunmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında nakit ihtiyacınızı karşılayacak olan combo gold kart, ortak ATM’lerin her birinde işlem yapmaya açıktır.

Ziraat Bankası Combo Platinum Kart

Ziraat Bankası’nın popüler kartlarından biri olan combo serisinin son kartı ise platinum karttır. Limit kategorizesinde son sırada yer alan bu özel kart hem kredi kartı hem de banka kartı olma özelliğini muhafaza etmektedir.

Tercih ederseniz kartınızı banka işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı olarak tüm alışverişlerinizde platinum karttan faydalanabilirsiniz.

Ön yüzünde kredi kartı numarası bulunan combo kart serisinin arka yüzünde banka kartı numarası yer almaktadır.

Ziraat Bankası Maximum Klasik Kart

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu listesinde ilk sırada yer alan ve Türkiye genelinde on binlerce kullanıcısı bulunan maximum kart en eski kredi kartlarından biridir.

Yoğun talep görmeye devam eden ve limitine göre belli kategorilerden oluşan bu özel kart tüm kredi kartı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

Çalınma ve kayıp sigortası hizmeti ile diğer kartlardan ayrıcalıklı olan maximum klasik kart,  21 TL tutarında aidat masrafı bulunan bir karttır.

Ziraat Bankası Maximum Gold Kart

Ziraat Bankası özel kredi kartları arasında talep gören bir başka kart, maximum gold karttır.

Yıllık 36 TL kart aidatı masrafı olan gold kartın kredi kartının en büyük avantajı ise şahsi kaza sigortası hizmeti sunmasıdır. Kartı kullanmaya başladıktan sonra banka tarafından ferdi kaza sigortası işlemi devreye sokulmaktadır.

Ziraat Bankası Maximum Platinum Kart

Bir kredi kartı olarak çok yönlü kullanılabilen Ziraat Bankası maximum platinum kart, alışveriş harcamalarınızdan çok daha fazlasına yardımcı olacaktır.

Havaalanlarında, acil nakit avans ihtiyaçlarında, çilingirden özel kuryeye kadar pek çok alanda asistans hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür.

Platinum kartın başvurusunu banka şubelerinden, internet bankacılığından rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir