Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 220 00 00

Kamu bankaları arasında bulunan ve çok sayıda emekli müşterisi olan Ziraat Bankası ayrıca çiftçilere özel olarak sunduğu imkanlar ile de çok fazla tercih edilmektedir. Kamu bankası olmasına rağmen diğer bankalar gibi 7/24 çalışan bir müşteri hizmetleri sistemine sahiptir. Müşteri hizmetleri sayesinde pek çok işlemi şubeye gitmeden telefon bankacılığı üzerinden halletmeye imkan sağlayan Ziraat Bankası müşterileri için ayrıca güvenlik konusunda da özel bir sistem geliştirmiştir.

Ziraat bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 220 00 00 ve 444 00 00 numaralarını arayabilirsiniz.

Güvenli Müşteri Hizmetlerine Ziraat Bankası İle Sahip Olun

Müşterilerinin mal güvenliğini oldukça önemseyen Ziraat Bankası müşteri hizmetleri için telefonla aramalarda eğer sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan arama yaparsanız hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Sistemde kayıtlı olan numaranızdan farklı bir numara ile müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz eğer bir kaç güvenlik sorusunu yanıtlayarak müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Ancak güvenlik için Ziraat Bankasının bir ek uygulaması da telefon bankacılığını kullanmak için önce şubeye giderek telefon bankacılığı onayı vermek ve bir şifre belirlemektir. Bu işlemleri hallettikten sonra tam anlamıyla telefon bankacılığı özelliğini kullanabilirsiniz

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini Kolay Kullanım İmkanı

Çok sayıda emekli müşterisi olan Ziraat Bankası şubeye gidemeyecek durumda olan müşterilerini de düşünerek gişelerden yapabilecekleri pek çok işlemi müşteri hizmetleri üzerinden de yapmalarına imkan sağlamıştır. Sesli yanıt menüsünden kolayca ulaşılabilen müşteri temsilcisi ile bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.