Vakıf Bank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Vakıf Bank Finans Kredim

Birikimlerini altın hesabı üzerinden güvenli bir şekilde değerlendirmek isteyenler için Vakıf Bank’ın Altın Çağ adını verdiği vadeli altın hesabı en ideal seçeneklerden biridir. Müşterinin belirlediği tutar doğrultusunda altın alım gerçekleştiren Altın Çağ hesabı, faiz getirisi olmayan ve altının yükselişinden kar elde etmeyi sağlayan bir olanaktır.

Tüm bu avantajlar doğrultusunda Vakıfbank vadeli altın hesabı açtırmak isteyenlerin Vakıfbank internet şubesini kullanmaları büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca telefon aracılığı ile müşteri temsilcisi ile de görüşerek vadeli altın hesabının açılması talep edilebilir ve her ay altın hesabına ne kadar miktarın aktarılması gerektiği gibi detayları telefonda müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Dilerseniz internet şubesi üzerinden hesaplarım bölümüne gelerek, oradaki e- vadeli seçeneğinden altın hesabınızı oluşturabilir ve her ay düzenli gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Vakıf Bank Vadeli Altın Hesabının Avantajları

Altına olan yatırım her zaman için karlı çıkılmasına olanak sağlar. Vakıfbank vadeli altın hesabı ise, altınların güvende saklanmasına imkân tanırken, yüksek faiz oranları ile de düzenli gelir elde etmenizi sağlamaktadır. İnternet üzerinden bankaya gitmeden işlem yapmaya olanak sağlayan teknoloji sayesinde vadeli altın hesabınızı düzenli olarak kontrol edebilir ve ne kadar kazanacağınızı en baştan belirleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kimler Vakıfbank Vadeli Altın Hesabı Açtırabilir?

Vakıf Bankasında bireysel hesabı olan ve altına yatırım yapak isteyen herkes vadeli altın hesabı açtırabilir. Vadesiz seçenekte altını gram üzerinde alım satma imkânı mevcutken, vadeli altın hesabında uygulanan faiz oranlarına sadık kalmak şarttır. Bu şekilde altının yükselişinden kar ederken faiz getirisi ile de altın yatırımını daha değerli kılmak mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek doğru karar vermeyi sağlayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir