Türkiye Vakıflar Bankası Kredi Kartı Hangisi?

Vakıf Bank Finans Kredim

Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartı hangisi, hangi kartı seçmeliyim sorusunu soranlardan biriyseniz Vakıflar Bankası kredi kartlarının geniş bir yelpazede olduğunu bilmelisiniz. Bu geniş yelpazeden size en uygun olan kredi kartını seçebilir yalnızca alışveriş avantajlarını değil aynı zamanda farklı hizmetleri de alabilirsiniz.

Kredi kartı almak için Türkiye Vakıflar Bankası şubelerinden herhangi birine başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon ve internet aracılığıyla kredi kartı başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştikten hemen sonra banka temsilcisi yardımcı olacaktır.

Türkiye Vakıflar Bankası Kredi Kartı Hangisi?

  • Vakıfbank kredi kartı listesinde en çok tercih edilen kartlardan biri worldcard’dır. Worldcard adını Vakıfbank ile duyurmuş ve onlar binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.
  • Tüm kredi kartları gerek ticari gerek tarım gerekse bireysel olmak üzere farklı amaçlara hizmet eden Vakıfbank, genel olarak Worldcard hizmeti sunmaktadır. Türkiye genelinde en çok talep gören kart grubu içinde Worldcard da yer almaktadır.
  • Vakıfbank klasik kredi kartı listesi içinde yer alan kartlarla beraber taraftar kartları, milPlus, platinum, rail&miles, like card isimli kredi kartları da bulunmaktadır.
  • Vakıfbankası kredi kart başvurusu yaparken tercih edebileceğiniz diğer kartlar; ortak markalı kartlar, tercihkart, express card, busninesscard ve tarımkart olabilir.

Türkiye Vakıflar Bankası Klasik Kredi Kartı

Klasik kart, Vakıfbank’ın en çok kullanılan köklü kredi kartlarından biridir. Türkiye genelinde birçok kullanıcısı olan bu özel kartın aylık alışverişlerde %1.84 oranında faiz uygulaması bulunmaktadır. Aylık gecikme faizi ise %2.34 olarak belirtilmektedir.

Klasik kredi kartını nakit avans ihtiyacınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için %5.33 faiz oranının yanı sıra 9 TL ücret kesimi olduğunu unutmamalısınız.

Klasik kartın 86 TL ücret ile müşterilere verildiği Türkiye Vakıflar Bankası’nda alışverişleri taksitlendirmeden yurtdışı kullanımlara kadar pek çok fırsat sunulduğunu bilmelisiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası Gold Kredi Kartı

Vakıfbank gold kart limiti klasik karta nazaran yüksektir. Dolayısıyla kartınızın limitinin fazla olmasını isterseniz gold kart seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Yıllık ücreti 106 TL olan gold kartın havalimanı lounge, kurye, çiçekçi gibi asistans hizmetleri bulunmaktadır.

Yapacağınız her alışverişte yüklü miktarda World puan kazandıran bu özel kart, hayatınızı kolaylaştıracak taksit ve imkânlara sahiptir. Gold kartınızı yurt dışında kullanmak isterseniz size sağlayacağı en büyük kolaylık indirim şansı tanımasıdır.

Her 100 dolar üzeri alışverişinizde %5 oranında indirim fırsatı bulunmaktadır.

Türkiye Vakıflar Bankası Platinum Kredi Kartı

Vakıfbank platinum kredi kartı, kredi kartında ayrıcalık talebi olanlar için önemli bir karttır. Özellikle seyahat ayrıcalıkları ile adından sık sık söz ettiren bu özel kart, üye iş yerlerinde kazandığınız puanlarla seyahatlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Uçak biletinden otel rezervasyonlarınıza kadar birçok adımı platinum kartıyla tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartının temassız ödeme avantajı ve 3D Securi güvenlik sistemi ile korumalı şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız her alışverişte kat kat puan kazanmanız da mümkündür.

Türkiye Vakıflar Bankası Express Card

Vakıfbank’ın express kartı ile alışverişiniz sırasında anında indirim fırsatı elde edebilirsiniz. Kullanıcılarına büyük fırsatlar sunan express kartın en önemli avantajı aidatının bulunmamasıdır. Herhangi bir aidat ödemeden dilediğiniz şekilde alışverişin tadını çıkarabilmeniz mümkündür.

Taksit imkânları, kazandırdığı world puanlar ile alışverişleri çok daha avantajlı hale getiren express kart, Türkiye genelinde favori kartlar arasında kabul edilmektedir.

Yurtdışı, yurt içi ATM noktalarında kullanabildiğiniz kartınızla dilediğiniz zaman nakit avans hizmetinden de yararlanabilmeniz mümkündür. İstediğiniz şekilde çekim yapıp taksitli fiyatı üzerinden kredi kartı borcunuzu geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Türkiye Vakıflar Bankası Kredi Kartı Hangisi?” üzerine 1 yorum

  1. Cİhan dedi ki:

    Vakıfbank öğrencilere kredi kartı veriyor mu? Bazı zamanlarda sıkışıyorum ve elimin altında bir kart olsun istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir