Türkiye Vakıflar Bankası Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Bank Finans Kredim

Türkiye Vakıflar Bankası ek kart başvurusu nasıl yapılır, ne şekilde alınır öğrendikten sonra ek kart temin etmek oldukça kolaydır. Türkiye’nin en fazla müşteriye sahip bankalarından biri olan Vakıfbank, kredi kartı bakımından da yoğun talep görmektedir.

Worldcard  ile hemen her zaman tercih edilen Vakıfbank ek kart başvurusunda da avantajlarıyla büyük fayda sağlamaktadır.   Ek kart kimlere çıkarılır, ne gibi sorumlulukları vardır öğrenip başvuru yapmak birkaç gün içinde onaylanmasını sağlayacaktır.

Türkiye Vakıflar Bankası olarak da bilinen Vakıfbank, müşterilerine ek kart konusunda büyük fırsatlar sunmaktadır.

Türkiye Vakıflar Bankası Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ek kart internet bankacılığından şube başvurusuna kadar birçok başvuru ile temin edilebilmektedir. Kredi kartının hesabına bağlanan ve ek olarak istenildiği gibi kullanılabilen ek kartlar, kişilerin kendileri tarafından başvurusu yapılması gereken kartlardır.

Ana kredi kartına sahip olan kişi istediği herhangi bir yol üzerinden ek kart başvurusunu yapabilmekte özgürdür. İster kendisi için isterse başka biri için ek kart talep edebilmektedir. Başka biri için ek kart talebinde bulunulacağında kriterlere uygun olmasına özel gösterilmelidir.

Türkiye Vakıflar Bankası Şubesine Giderek Ek Kart Başvurusunda Bulunma

Vakıfbank ek kart başvurusunda bulunmak için en çok tercih edilen yöntem şubedir çünkü şubeye gidildiğinde süreç hakkında daha detaylı bilgi edinmek mümkündür.

Banka görevlilerine merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Ek kartı nasıl alacağınız, ödeme şartları, limit belirleme kuralları ve başvuru aşaması hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Şube üzerinden başvuru yaparken öncelikle ek kart başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmalısınız. Başka biri için ek kart talep ediyorsanız alacağınız kişinin bilgilerini detaylı şekilde sunmalısınız.

Türkiye Vakıflar Bankası SMS ile Ek Kart Başvurusunda Bulunma

Türkiye Vakıflar Bankası’ndan ek kart talebiniz olacaksa SMS aracılığıyla talepte bulunabilmeniz mümkündür. Ek kart almak için banka şubesine gitmeye vakti olmayan müşteriler SMS ile birkaç dakika içinde başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye Vakıflar Bankası ek kartı için öncelikle telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle bitişik şekilde EKKART yazmalısınız. Ek kartı temin etmek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını yazarak aralarında boşluk bırakmalısınız. Mesajınızı kontrol ettikten sonra 5724’e gönderebilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası Online Ek Kart Başvurusunda Bulunma

Vakıfbank kredi kartı nasıl online sistem üzerinden alınabiliyorsa ek kart da o şekilde alınabilmektedir. Bunun için internete bağlı olmanız yeterlidir.

İnternete bağlı olup Vakıfbank’ın resmi internet sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir.  Resmi internet sitesine giriş yapan kişinin asıl ana kredi kartının sahibi olması önemlidir. Ek kredi kartını alacak kişi değil ana kredi kartının sahibi giriş yapmalıdır. Sonrasında ek kart kime verilecekse onun adına başvuru yapılması gerekmektedir.

Ek kart istenecek olan kişinin kimlik bilgileri, adresi, mail adresi ve cep telefonu bilgileri verilmelidir. Bu şekilde gereken bilgiler verilip bankanın onay vermesi beklenmektedir.

Türkiye Vakıflar Bankası Ek Kart Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Türkiye Vakıflar Bankası ek kartını talep eden kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
  • 16 yaşa kadar aile onayı ve belgesi ile ek kart başvurusunda bulunabilmesi mümkündür.
  • Ek kartı başkası için alan kişiler, sorumlunun kendileri olduğunu unutmamalılar. Ödemeler ana kredi kartı ile beraber yapılmaktadır.
  • Ek kart limiti kişinin ana kartının limitinden fazla olamamaktadır. İstenirse ek kart limiti ana kart limitinin yüzdesi olarak hesap edilerek belirlenebilmektedir. Bu şekilde limit kontrol sıkıntısı yaşanmadan, ödemelerin de rahatlıkla yapılması sağlanabilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir