Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları 2018

Gündem Finans Kredim

Araba kampanyaları 0 faiz düzenlemesine girdiğinde araç sahibi olmak isteyen hemen herkesin araştırmaya başlaması tavsiye edilir. Yıl içerisinde birkaç kez sıfır faizli satış kampanyaları düzenlense de bir yıl içerisinde faizler sık sık yükselmektedir. Dolayısıyla kişilerin faizle daha fazla geri ödeme yapmamaları için kampanyaları değerlendirmeleri önerilmektedir.

Sıfır Faizli Otomobil Alabilmenin Şartları

Sıfır faizli taksitli araba kampanyaları için araştırma yaparken şartları sağlayıp sağlamadığınızı gözden geçirmelisiniz. Bunun için kişilerin düzenli olarak en önemli şart kredi puanınızın yüksek olmasıdır.

Kredi puanı düşük olan kişilerin, faizsiz taksitle araç alabilecek kredi çekmeleri mümkün değildir. Daha önce borcu olmuş, ödeme konusunda sıkıntı yaşamış olan kişiler, sıfır faizli otomobil alabilecek şartı sağlayamazlar.

Bankalar tarafından kara listeye alınmış olan kişiler de şartı sağlamamaktadır. Kredi çekmenize herhangi bir engel olmadığı takdirde rahatlıkla sıfır faiz kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kredi ile araç almak istediğinizde kredinin ne kadar karşılama yaptığını bilmelisiniz. Aracınızın masraflarını karşılayacak olan kredi şartlarını sağlasanız da faizi sıfır olmayan araçlarda fark ciddi anlamda büyümektedir. Bu nedenle elinizde olan para ve faiz oranlarını kıyaslamak, şartları sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

Ford Focus Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

2018 yılının başlangıcında otomobil sahibi olmak isteyenler için en ideal kampanyalardan biri Ford kampanyaları olacaktır. Kapsamlı ve tasarımı son derece şık olan Ford Focus, yılın en gösterişli kampanyasına ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen arabalar listesinde yerini alan Ford Focus’un sıfır faiz kampanyası ilgi çekiyor. 30 bin TL’ye kadar 24 ay boyunca faiz uygulamayan marka, ödemelerinizde kolaylık fırsatı sunuyor. Bununla beraber sıfır faizli ikinci el araba kampanyaları arasında da Ford Focus’u görebilmek mümkündür.

Ford Kuga Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Birçok kişinin hayali olan ve fiyatları nedeniyle sıkça vazgeçilen araçlardan biri de Ford Kuga’dır. Kuga, düzenlenen kampanyalar arasında sıfır faiz fırsatı sunulan araçlardan bir tanesidir. Şık tasarımı, konforu ve bir o kadar da avantajlı içeriği ile Ford Kuga’yı 30 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli alabilirsiniz. 2 yıl boyunca hiçbir faiz ödemeden Kuga sahibi olabilirsiniz.

Ford kampanyaları, yıl boyunca araç almayı düşünenler için devam edecek. Faizsiz, sıfır ya da ikinci el araçlar için Ford bayilerine bakabilirsiniz.

Ford Fiesta Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Faizsiz taksitli araba kampanyaları arasında en çok tercih edilen ve birçok kişinin araba sahibi olmasını sağlayan kampanya Ford Fiesta’dan gelmektedir. Ford Fieasta, sınıfının en çok satın alınan araçlarından biridir. Hem konforlu hem de tasarruflu olması, kampanyaları kaçırılmaz kılmaktadır.

Ford Fiesta sahibi olmak isteyenler 18 aya kadar sıfır faizli kampanyadan yararlanabilirler. 18 ay taksitli kampanyada 18 bin TL’ye kadar herhangi bir faiz işlemi uygulanmamaktadır. Birikimi üzerine 18 bin TL kredi sahibi olmak isteyenler, 18 binden sonra faiz uygulamasını kabul edebilenler Ford Fiesta için bayiliklere uğrayabilir.

Dacia Duster Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Son dönemlerin en çok konuşulan araba markalarından biri olan Dacia, sıfır faizli otomobil kampanyası ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bilhassa Duster serisinin çokça tercih edildiği bilinmekle beraber sıfır faiz kampanyası, satışlarda hızlı bir yükseliş yaratmaktadır. 24 bin TL kredi çekmek isteyenler için 12 ay, 20 bin TL kredi çekmek isteyenler için 15 ay kadar sıfır faiz imkânları sunulmaktadır.

Nissan Qashqai Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Nissan’ın en popüler araçlarından biri olan Qashqai, sıfır faizli araçlar kampanyasında ön sıralarda yer almaktadır. 40 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunan kampanya 12 ay vade avantajında sıfır faiz ile yüzleri güldürüyor.

Konforlu olduğu kadar pratik bir tasarımı olan Qashqai’nin aynı zamanda fiyat avantajları da bir hayli fazladır. Fiyat listesi uygun olan aracın kampanyalarla en ideal araçlar listesinde yer aldığı bilinmektedir.

Nissan Navara Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Birçok kişinin hayran kaldığı ancak fiyatı nedeniyle tedirginlik yaşadığı Nissan Navara, 2018 yılının en avantajlı kampanyalarından birine sahip. 50 bin TL’ye kadar kredi avantajı sunulan araç aynı zamanda 12 ay vadeye sahiptir. 12 ay boyunca sıfır faiz oranıyla ödeme kolaylığını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Üstelik nakit para kolaylığı sağladığı için ödemelerinizde zorlanma yaşamadan Navara’ya sahip olabilirsiniz.

Nissan Juke Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Bay bayan fark etmeksizin herkesin beğenisini kazanan Nissan Juke, adından en çok söz ettiren markalardan biridir. Serinin kampanyaya girmesini bekleyen binlerce kişi sıfır faiz fırsatını değerlendirebilir.

18 bin TL kredi için 12 ay vade ödeme şansı sunulan araçta, 4 bin TL’ye kadar nakit avantajı bulunmaktadır. Ayrıca sıfır faiz ile en popüler araç kampanyalarından biridir. Nissan Juke sahibi olmak isteyenler, 2018 yılının en kapsamlı indirimini kaçırmamalı.

Nissan Micra Sıfır Faizli Otomobil Kampanyası

Nissan’ın en sevimli araçlarından biri olan Micra bilhassa bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Konforlu ve son derece kullanışlı bir tasarıma sahip olan Micra, kampanyalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

2018 yılının en sevimli kampanyasına ev sahipliği yapan Micra için 12 bin TL kredi çektiğinizde 12 ay vade ile ödeme yapabilirsiniz. 3 bin TL’ye varan nakit avantajının yanı sıra sıfır faizli araç alışverişlerinde Nissan Micra oldukça idealdir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir