QNB Finansbank Mesai Saatleri

Finansbank Finans Kredim

QNB Finansbank mesai saatleri belirlenmiş, belli plan dâhilinde çalışan profesyonel ve kaliteli bankalardan bir tanesidir. Türkiye’de ilk kez 1987 tarihinde kurulan Finansbank oldukça köklü bankalardandır.

Müşterilerine vermiş olduğu güvence ile binlerce kişiye hizmet veren banka, 2016 yılında satın alınmıştır. 2016 yılında Qatar National Bank S.A.O tarafından satın alındığı için ismi de QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir.

Banka henüz yeni sayılabilecek bir değişikliğe gittiği için müşteri olan ya da olmayan hemen herkes banka hakkında araştırmalara başlamaktadır.

Türkiye’de pek çok kişi, çalıştığı bankadan memnun olmadığı için yeni bir banka arayışına girmektedir. Mesai saatlerinden çalışma prensiplerine kadar pek çok alanda önerilen bankalardan biri QNB Finansbank’tır.

QNB Finansbank Sabah Kaçta Açılıyor?

Finansbank çalışma saatleri 2018 yılında da başta düzenleme ile hazırlanmış güzel şekilde planlanarak ilan edilmiştir.

Banka çalışma saatleri konusunda aldığı karar neticesinde sabah 09.00 itibariyle açık olduğunu duyurmuştur. Dolayısıyla bankacılık işlemleri için müşterilerin, sabah 09.00 itibariyle bankalara gelebilmeleri mümkündür.

Finansbank’ın açılış saati ile ilgili sıkça karıştırılan konu 08.30 mu 09.00 şeklinde olmaktadır. Türkiye’de hizmet veren bankaların hemen her biri farklılık göstermektedir.

Her birinin çalışma saatiyle ilgili farklı prensipleri olabilmektedir. Dolayısıyla karıştırmadan bilgi edinip bankaya gelmek çok daha sağlıklı kararlar almayı sağlamaktadır.

QNB Finansbank Öğle Arası Kaçta?

Finansbank çalışma koşulları doğrultusunda araştırma yapıldığında özellikle mesai saatlerinde planlı olunduğu gözden kaçmamaktadır.

Bankanın sabah saatlerinden kapanışına, öğle arasının başlayıp bittiği zamana kadar hâkim olunduğu zaman bankacılık işlemlerinin kolaylıkla yapılabildiği gözden kaçmamaktadır.

QNB Finansbank, öğle arası başlangıç saati 12.30 olarak bilinmektedir. Bu saat itibariyle bankaya gelmeniz halinde kapılarının kapalı olduğu dikkatinizi çekecektir. Bununla beraber öğle arasında içeride bulunup sıranız olması durumunda dahi öğleden sonraya kalacağınızı da bilmeniz gerekmektedir.

Finansbank öğle arası bitiş saati ise 13.30 olarak bilinmektedir. Saat 13.30 olduğunda banka tekrar aktif olarak çalışmaya başlayabilmektedir.

QNB Finansbank Mesai Saati Kaçta Bitmektedir?

Finansbank kapanış saati 2018 yılında saat 17.30 olarak bilinmektedir. Birçok kişi diğer bankalarla karıştırdığı için sorun yaşayabilmektedir ancak saat 17.30 itibariyle QNB Finansbank’ta işlem yapabilmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle müşterisi olduğunuz bankanın mesai bitimini detaylı şekilde öğrenmeye özen göstermelisiniz.

Çoğu zaman kendi mesaisi 17.00’da biten çalışanlar, bankacılık işlemlerini yapabilmek için 17.30’un çok ideal olduğunu düşünmektedirler. Bu bakımdan Finansbank’ın mesaisinin 17.30 gibi son bulması pek çok açıdan avantaj sağlayabilmektedir.

QNB Finansbank Hafta Sonu Açık mı?

QNB Finansbank, Türkiye’de birçok şubesi bulunan bir bankadır. 2016 yılının 30 Eylül tarihinde dünya genelinde 630 şubeye ulaşan banka, Türkiye’de de aynı hızla büyümeye devam etmektedir.

Başarılı şekilde büyümesini sıkı çalışmasına bağlayan banka ile ilgili merak edilen sorulardan bir diğeri de hafta sonu çalışıp çalışmadığıdır. Finansbank’ın hafta sonu çalışmama gibi bir prensibi yoktur.

Kimi zaman bazı şubelerinin düzenli olarak hafta sonları çalıştığı görülmektedir. Bu bakımdan işlem yapabilmek için hafta sonlarının da tercih edilmesi uygundur.

QNB Finansbank Resmi Tatillerde Açık mı?

QNB Finansbank ile ilgili müşterileri en çok şaşırtan konulardan biri de bayramlarda, özel günlerde açık olabilmesidir.

Çoğu zaman kapalı olsa da gerektiğinde bazı şubelerde işlem yapıldığı dikkat çekmektedir. Bu bakımdan QNB Finansbank müşterisiyseniz önce temsilcileri arayıp size en yakın şubenin açık olup olmadığını kontrol ettirmeli daha sonra banka şubesine gitmelisiniz. Bu şekilde zaman kaybetmeden tüm bankacılık işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“QNB Finansbank Mesai Saatleri” üzerine 1 yorum

  1. Süleyman Öztürk dedi ki:

    Enpara gibi güzel bir banka var. Hem çok hızlı, hem pek çok işlem ücretsiz. Üstelik kredi kartı kullandıkça sana para ödüyorlar. Daha da başka bankaya bakmam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir