Polise Özel Kredi 2020 Kampanyaları

Öncelik Kamu bankalarında olmak üzere pek çok banka her yıl polislere özel kredi kampanyaları düzenlemektedir. Kampanya dönemleri genellikle Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ya da polis haftası gibi özel haftalara denk gelmektedir.

Kampanya süreçleri kısa sürmesine karşın ihtiyaç kredisi gibi polislere sunulan avantajlı kredilerde vade süreleri ve faiz oranları oldukça makul düzeydedir.

Halk Bankası, Vakıfbank ve Denizbank gibi pek çok banka her sene olduğu gibi 2020 yılı içerisinde de çok sayıda kampanyalı kredi olanağı sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir. Bu kapsamda Polis Teşkilatı çalışanları kendileri için özel olarak düzenlenen kredi imkanlarından yararlanarak yarınları için endişelenmeye gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Halk Bankası 155 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

155 ihtiyaç kredisi adı ile tüm Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan kampanya en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. 48 aya kadar vade seçeneğinin yanı sıra faiz oranı sadece 1,18 düzeyinde belirlenmiştir. Faiz tutarı ise standart ve masrafsız kredi olmak üzere ikiye ayrılmakta ve standart polis kredisi için faiz oranı 1.10’dur.

İhtiyaç sahibi polis memurlarının kurum kimliği, ikametgâh belgesi ve gelir belgesi ile Halk Bank şubelerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Polis haftası için özenle düzenlenmiş olan kredi kampanyasında kişiler direkt banka temsilcileri ile görüşerek kendileri için hazırlanan kredinin en özel ve makul halini görebilirler.

Halk Bankası 155 İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Emniyet Genel Müdürlüğü’nde çalışa herkesi dahil eden Halkbank 155 ihtiyaç kredisi kampanyası genel anlamıyla masrafsız polis kredisi olarak tanımlanabilir. İki farklı şekillerde beğenilere sunulan kredi kampanyasında standart ve masrafsız seçenekleri bulunmaktadır. Standart kredi şeklinde tutarın binde beşi miktarınca tahsis ücreti alınmaktadır. Her iki polis kredisinde de Banka Sigorta Muamele Kesintisi ve Destekleme Fonu Kesintisi yapılmaktadır. Zorunlu yapılan hayat sigortası için prim bireylerin yaş ve gelir düzeyi gibi kriterlere göre değişkenlik göstermektedir.

Denizbank Polis Kredisi

Polis kamu personellerine yönelik kredi kampanyası düzenleyen bir diğer bankalardan Denizbank, tüm polislerin yararlanabileceği nitelikte kredi kampanyası hazırlamıştır. Polislerin yararlanabileceği ihtiyaç kredisi adı altındaki kampanya 60.000 TL’ye kadar ki başvuruları kapsamaktadır.

Aylık faiz oranları 1.54 civarındadır ve vade süreleri 48 ay olarak belirlenmiştir. Denizbank polis kredisinden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için kurum kimliği ile birlikte Denizbank şubeleri ziyaret edilebilir. Her yıl mutlaka Polis haftasına özel kredi kampanyaları ile polislere desteğini her zaman hissettiren Denizbank, 2020 yılında da ekonomik alandaki çözüm önerileri ile pek çok polis memurunun ihtiyaçlarına finansman desteği sağlamıştır.

Garanti Bankası Polis Kredisi

2020 yılı Polis Haftası nedeniyle Polis çalışanlarına özel kredi imkânı sunan Garanti Bankası üst limiti pek çok bankaya göre yüksek tutmuş ve 100.000 TL’ye varan kredi imkânı sunmuştur. Faiz oranları oldukça düşük düzeyde tutan banka Polislere özel 1,14 oranında taksitlere yansıtılacaktır.

Garanti Bankası Polis kredisi için 48 aya kadar vade süresi tanınmaktadır. Polisler için hazırlanmış olan kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenler kurum kimlikleri ile birlikte en yakın Garanti şubelerini ziyaret edebilirler.

Vakıfbank Polise Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 2020 yılında da görevinin başında bıkmadan usanmadan yer alan polis teşkilatına özel ihtiyaç kredisine ek olarak daha pek çok avantaj sunmaktadır. Kredi taksitlerini 3 ay erteleme, 3 aylık taksitler halinde ödeme ve taksit tutarlarında değişkenlik gibi pek çok fırsat polis memurlarını beklemektedir.

Faiz oranı 1,11 düzeyinde olması sayesinde pek çok polis memuru Vakıfbank kredi imkanından yararlanabilirken, 90.000 TL’ye kadar kredi alabilecektir. Kamu bankası kimliği ile her daim kamu çalışanlarının arkasında tam destek duran Vakıfbank, oldukça uygun faiz oranları çerçevesinde nakit ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Akbank 2020 Polis Kredisi

2020 yılında yine polis teşkilatını unutmayarak onlar için özel kredi kampanyaları düzenleyen Akbank, 75.000 TL’ye varan kredi imkânı ile kamu polis memurlarının bütçelerinin rahatlamasına imkân sunmaktadır. 48 ay vade süreli polis kredisinde faiz oranı yaklaşık 1.15 düzeyindedir.

Polis memurlarına yönelik düzenlenen kredi kampanyasının detayları hakkında bilgi almak ya da kurum belgesi ile bizzat başvuruda bulunmak için Akbank şubeleri ziyaret edilmelidir. Avantajlarla dolu kredi seçenekleri ile yıl boyunca müşterilerinin çıkarlarını gözeten Akbank, Polis Haftası kapsamında polis memurları için ayrıcalıklı bir kampanya düzenlemiştir. Bu kampanya ise pek çok kişinin cesaret edemediği krediyi en uygun faiz oranları ile almalarını sağlamıştır.

Odeabank 2020 Kamu Personeli Kredisi

Pek çok polis memurunun beklentisi faizsiz kredi imkanının sunulması olsa da Odeabank gibi sektörün önde gelen isimleri 60 ay vadeli kredi seçeneklerini %0,99 faiz oranı eşliğinde vermektedir. Üstelik 3 ay erteleme imkânı sunması ile kamu çalışanları taksitlerini birkaç ay sonraya ertelemektedir.

Devlet memuru kategorisine giren herkesi içeren kredi kampanyası en çok polislere verilen ayrıcalık ile dikkatleri çekmektedir. Kredi masrafı olarak oldukça cüzi bir tutar çekilirken, banka gelir belgesiz olarak yapılan başvuruları da değerlendirmeye almaktadır. Kamu personeli 2020 kredisi hakkında detaylı bilgi için Odeabank şubeleri ile iletişime geçilmelidir.

Şekerbank Kamuya Özel Kredi

50.000TL’ye kadar olan kredi tutarını 36 ay vade kapsamında kamu çalışanlarının hizmetine sunan Şekerbank, faiz oranını %1,40 olarak belirlemiştir. Polislere ve diğer kamu çalışanlarına yönelik düzenlenen kredi kampanyaları diğer avantajlı kampanyalar ile birleştirilerek oldukça cazip fırsatlar ortaya çıkarılmaktadır.

Düzenli gelir imkanına sahip olan kamu çalışanları için her türlü bankacılık desteği Şekerbank tarafından uzun yıllardır verilmektedir. Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması için Şekerbank kamuya özel kredi kampanyasından yararlanarak bütçe planı için etkili bir finansman desteği alınabilir. Polis memurları tarafından mutlaka değerlendirilmesi gereken kredi uzun vadede yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarının karşılanması için fırsat niteliğindedir.

Finansbank Kamu Kredisi

Kredi imkanları arasında kamu çalışanlarını da unutmayan Finansbank faiz oranları değişkenlik gösteren dosya masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı kredi seçeneği ortaya çıkarmıştır. Dosya masrafı ödemek istemeyen kredi kullanıcıları için uygulanan faiz oranı %1.34’tür.

Dosya masrafı bulunan Finansbank kredileri için %1,24 faiz oranı yansıtılmaktadır. Kamu çalışanlarının nakdi ihtiyaçlarını en uygun çözümlerle karşılamaya çalışan Finansbank, yapılan başvuruların büyük bölümünün olumlu sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bu tür kredi kampanyalarından polis ve kamu çalışanları gönül rahatlığı ile yararlanırken, bankalarda güvenilir ve düzenli ödeme yapabilecek müşteri bulmanın rahatlığını yaşamaktadırlar.

Polise Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Her yıl bankaların polisler için düzenledikleri kampanyalarda genellikle düşük faiz oranları göze çarparken, artık pek çok çalışan sıfır faizli ihtiyaç ve konut kredisi desteği almayı beklemektedir. Bu tür bir kampanyanın örneklerini çok sayıdaki banka geçtiğimiz yıllarda düzenlemiş ve binlerde polis çalışanı faiz ödemeden nakit para ihtiyacını karşılamıştır.

2020 yılında ise henüz polislere faizsiz kredi veren banka tanıtımları ile karşılaşılmamıştır. Banka şubelerinin müşteriler tarafından ziyaret edilmesi kişiye özel faiz oranlarından yararlanmayı mümkün kılmaktadır. Gerekli şartlar ve polise faizsiz kredi olanaklarından haberdar olmak için müşterisi olunan bankaların şubeleri ile iletişime geçilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.