Peşinatsız Araba Kampanyaları 2018

Gündem Finans Kredim

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenlerden biriyseniz, hiç peşinat vermeden araba alabilecek kampanyaları takip etmelisiniz. Piyasanın oldukça hareketli olduğu dönemlerde birçok araba markasının kendine özgü avantajlı kampanya ile satışa çıktığı bilinmekte. Siz de kendi hesabınıza en uygun olan arabayı seçip herhangi bir peşinat ödemeden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Almanın Şartları

Türkiye’de milyonlarca insan, araç sahibi olma hayali kurmaktadır. Araç alım satımı yapan hemen tüm adresler, alıcının borcunu ödeyip ödeyemeceğinden emin olmak isterler.

Arabayı alıp gitmemeniz için belli bir ücret ödeyip devamın geleceğini kanıtlamanız gerekir. Peşinat ismi verilen bu uygulama pek çok taşıt alımını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle düzenlenen yeni kampanyalarda peşinatsız taksitlendirme yapılmaktadır.

Peşinatsız araba alımının tek şartı kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu yüksek olan ve borcunu zamanında ödeyen kişilerin şartlarda herhangi bir sıkıntı yaşaması mümkün değildir. Bunun için daha önce kredi alıp zamanında ödediyseniz, bankalarla aranız iyiyse araç almak istediğiniz adreslerde sıkıntı yaşamazsınız.

Yapılan düzenleme sonrasında alacağınız araç 50 bin TL üzeri fiyata sahipse krediniz en fazla araç tutarının %70’ini karşılayacaktır. 35 bin civarı olan araçlarda da araç tutarının %50’sini karşılayacak kadar kredi alabilme şansınız bulunmaktadır. Dolayısıyla peşinatsız araç alırken arabanın piyasasına hâkim olmanız önemlidir.

Citroen Peşinatsız Araba Kampanyası

Citroen, 2018 yılının en avantajlı araba kampanyalarına ev sahipliği yapıyor. Peşinatsız bayiden araba almak isteyenler için tüm Citroen bayilerinde 2 bin TL’ye kadar takas indirimi devam ediyor. Berlingo Combi modellerinde 30 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0,89 faizli kredi fırsatı sunan Citroen, peşinatsız araç alışverişi için en uygun kampanyaları içeriyor.

Toyota Peşinatsız Araba Kampanyası

Hiç peşinatsız taksitle araba almak isteyen müşteriler için birçok marka özel kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan biri de Toyota’dır. Türkiye’de en çok müşteriye sahip markalardan biri olan Toyota, kredi alarak araç sahibi olacak olanlara peşinatsız alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Bu süreçte birçok kişinin Toyota C-HR, Hilux gibi avantajlı araçlara sahip olduğu bilinmektedir. Faiz oranlarıyla da bir hayli tercih edilen Toyota, peşinat ödemeyen kredi notu yüksek alıcıları avantajlı alışverişle desteklemektedir.

Volkswagen Peşinatsız Araba Kampanyası

Peşinatsız taksitle araba veren galerilere göz gezdirdiğinizde birçoğunda Volkswagen dikkatinizi çekecektir. 2018 yılında çeşitli kampanyalara ev sahipliği yapacak olan marka hem ödemelerde hem de faiz oranlarında ciddi esneklik yaratmaktadır.

Yeni Polo ve Golf serisi ile Volkswagen meraklılarını heyecanlandıran kampanya birkaç ay içerisinde binlerce kişinin Volkswagen sahibi olmasını sağlayacaktır. Herhangi bir peşinat ödemeden taksitle araç alabilme kampanyası 2018 yılında birçok kişiyi araç sahibi yapacaktır.

Hyundai Peşinatsız Araba Kampanyası

Hiç peşinatsız araba kampanyalarına göz gezdirirken Hyundai araçlarına da bakmalısınız. Peşinat ödemeden gerek sıfır gerek ikinci el araç sahibi olmak isteyenler için Hyundai özel kampanyalar düzenlemektedir.

Özellikle ikinci el araçlarında peşinatsız kampanyası devam eden markanın Accent Blue ve İ20 serisine peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz. Birçok galeri ve özel satış noktalarında kampanyanın avantajlarından faydalanabilmeniz mümkündür.

Hyundai i10 araştırması yapıp ikinci el alıma karar veren alıcılar için pek çok noktada peşinatsız satım görebilmeniz mümkündür.

Fiat Peşinatsız Araba Kampanyası

Araba kampanyası dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri de Fiat’tır. Fiat hem peşinatsız senetle araba almak istiyorum diyenlerin hem de kredi çekip peşinat ödemek istemiyorum diyenlerin imdadına yetişmektedir.

Özellikle Linea serisi ile birçok kişiye ulaşmayı başaran marka, senet karşılığı araç almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Araba alımında kredi notu sıkıntı olmayan kişiler de peşinatsız kampanyalardan faydalanabilmektedir.

Peugeot Peşinatsız Araba Kampanyası

Peşinat ödemeden kaliteli bir araca sahip olmak isterseniz Peugeot araçlarına göz gezdirebilirsiniz. Hem kredi alternatifleri oldukça geniş hem de oldukça şık araçlara sahip olmanıza yardım edecektir.

Peugeot araçlarda ikinci el alarak peşinat ödemek istemezseniz 301 serisinden 508 serisine kadar birçok araca göz gezdirebilirsiniz. Üstelik sıfırlarda %10’a varan indirimler de alıcıları beklemektedir

Honda Peşinatsız Araba Kampanyası

Türkiye’de en sevilen araba markalarından biri olan Honda sıfır faizli kampanyalarıyla peşinat ödemeden araç sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Çektiğiniz krediden hemen sonra dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz ancak kredinin aracın ne kadarını karşıladığını aklınızda bulundurmalısınız. Tüm kredi ile arabanın tamamını karşılamak isterseniz bu durumda ikinci el Honda kampanyalarına da göz gezdirebilirsiniz.

Renault Peşinatsız Araba Kampanyası

Peşinat ödemeden araba almak isteyenlerin bakması gereken markalardan bir diğeri Renault’tur. Özellikle Megane serisi ile peşinatsız alışverişi rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

En düşük faizli araç kampanyalarına ev sahipliği yapan Renault, 48 aya kadar vade avantajlarıyla alışverişinizi kolaylaştıracaktır.

Gerek sıfır gerekse ikinci ellerinde birçok adreste kampanya düzenleyen marka Megane, Clio, Talisman ve Megane Sedan üzerinden avantajlı satış yapmaktadır. Markanın en çok tercih edilen araçlarına sahip olabilmek peşinatsız şekilde mümkündür.

KIA Peşinatsız Araba Kampanyası

Peşinat ödemeden araç sahibi olmak isteyenler KIA araçlarına da göz gezdirebilirler. Kampanyalar içerisinde birçoğunu geride bırakan KIA özellikle 0 faiz avantajıyla çokça tercih edilmektedir.

Faiz ödemeden, peşinat payı bırakmadan taksitlendirerek vadeli şekilde aracınızın ödemesini yapabilirsiniz. Birçok sıfır araç markasına kıyasla KIA’da çok daha kapsamlı, peşinatsız faizsiz araç kampanyaları bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Peşinatsız Araba Kampanyaları 2018” üzerine 1 yorum

  1. Onur dedi ki:

    Ülkenin durumu ve dolar artınca araba fiyatlarının da artacağını düşünürsek sıfır peşinatla araba almak ve taksitle ödemek, ilerleyen yıllardan daha pahalıya satmak mümkün olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir