Odeabank Kredi Kartı Hangisi?

Odea Bank Finans Kredim

Odeabank kredi kartı hangisi, bankanın hangi kartı benim için daha avantajlı olur sorularını soruyorsanız fırsatlardan yararlanabileceğinizi aklınızda bulundurmalısınız.

Bankanın sizin için en doğru kredi kartını bulmadan önce tüm kartlarına göz atmayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede herhangi bir endişeniz kalmadan aklınızda bulunan Odeabank kredi kartının sahibi olabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz bunun için öncelikle banka şubelerini tercih edebilirsiniz. Size en yakın Odeabank şubesine giderek kredi kartınızı alabilirsiniz.

Şubeler için vakit ayıramayacağınızı düşünüyorsanız internet bankacılığı ya da telefon aracılığıyla da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ederseniz sms ile kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Hangisi?

  • Odeabank kredi kartı kampanyaları olan kartlardır. Bu kampanyalara sahip en özel kartlardan ilki axess olacaktır. Bank’O card axess ismi ile bilinen özel kredi kartının birçok alışveriş için çok ideal olduğu görülmektedir.
  • Sahip olabileceğiniz bir başka kredi kartı bank’o atlas card olacaktır. Odeabank atlas jet kredi kartı en popüler kartlar arasında yer almaktadır.
  • Odeabank private card da aynı şekilde avantaj ve fırsatlarla dolu kredi kartları arasında yerini almaktadır.
  • Bankanın müşterilerine sunduğu en yaygın kullanılan kredi kartı ise bank’o card ismi ile bilinen kredi kartıdır.

Odeabank Bank’O Kredi kartı

Odeabank kredi kartı başvuru sonucunu almadan önce doğru karta başvuru yaptığınızdan emin olmalısınız. Bankanın en çok talep gören kredi kartı, bank’o kart bu konuda yardımcı olabilecek avantajlı kartlardan biridir.

Nakit ve taksitli avans avantajı bulunan bu özel kredi kartının aynı zamanda peşin alışverişlerde de büyük bir fırsat sağladığı görülmektedir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında rahatlıkla kullanılan kredi kartı, nakit ihtiyaçlarınıza cazip oranlarla yanıt vermektedir.

En büyük avantajı yıllık ücreti bulunmayan bank’o kredi kartın, 5 adet ek kart çıkarma durumu vardır. Sevdiklerinize çıkarabileceğiniz 5 ek kartın tadını çıkarabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Axess Kredi Kartı

Kredi kartı dendiğinde akla gelen ilk kartlardan biri olan Axess, kazançlı alışverişler için olmazsa olmazdır. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında rahatlıkla kullanılabilen bu kredi kartının 200.000’i aşkın üye işyerinde geçerliliği bulunmaktadır.

Axess ile alışverişlerinizi taksitlendirebilme, taksitleri erteleyebilme ve daha fazla takside bölme şansınız da vardır. Her alışverişte chip para kazanmak isterseniz bank’o axess kredi kartını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Atlas Kredi Kartı

Bank’o atlas kredi kartı sahibi olmanızın en önemli avantajlarından biri ilk 2.000 milin hediye olmasıdır. Dilediğiniz yere Atlasjet ile uçabilir, kredi kartınızın bu hediyesini istediğiniz herhangi bir uçuşunuzda kullanabilirsiniz.

Atlasglobal çağrı merkezinden ya da resmi adresinden alacağınız herhangi bir uçuş bileti, size bu yolculuğu bedava yapma şansı tanıyacaktır.

Kredi kartını her kullandığınızda mil biriktirdiğinizi, uçuşlarınızda tüm millerinizi dilediğiniz gibi kullanabildiğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

Odeabank Private Kredi Kartı

Odeabank ile kendini özel hissetmek isteyen müşteriler için private kart önerilmektedir. Özellikle seyahat ve restoran konusunda ayrıcalıklı hissetmekten hoşlanıyorsanız private kart tam olarak size göredir.

Hem yurtiçi hem yurtdışı restoranlarda indirim fırsatı tanıyan private kart aynı zamanda seyahatlerinizde de indirim fırsatları elde etmenizi sağlamaktadır. Bunun içinde asistans hizmeti alabilmenizi mümkün kılmakta ve yurtiçinde birçok taksitle dilediğiniz alışverişi yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Lounge ayrıcalığı, ücretsiz transfer hizmeti, özel şoför gibi kendinizi özel hissetmenize yardımcı olacak her detayı bu kart ile elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra anlaşmalı üye işyerlerinde alışverişlerinizin çok daha keyifli geçmesini sağlayabilmeniz de mümkündür.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir