Odea Bank Müşteri Hizmetleri İletişim 0850 222 84 44

Odea Bank Finans Kredim

Bankacılık sektöründe yer alan diğer bankalara göre çok daha genç bir banka olan Odea Bank 2012 yılında kurulmuş olup kısa sürede tüm Türkiye genelinde açtığı şubeler ile müşteri portföyünü genişletmeyi başarmıştır. Yüklü miktarda sermayesi ve attığı doğru adımlar ile ülkemizde çok sayıda insanı müşterisi haline getiren Odea Bank, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile bankacılık konusunda farklı pek çok alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir. Yeni bir banka olmasına rağmen piyasadaki faaliyetleri ve yaptığı önemli yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Odea Bank, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ile de oldukça dikkat çekmektedir. Kendisinden daha köklü pek çok bankayı geride bırakmayı başaran Odea Bank’ta müşteriler tüm ihtiyaçlarını tecrübeli banka yetkilileri sayesinde giderebilmektedirler. Odea Bank müşterilerine her daim sorunsuz hizmeti sunmayı hedeflemektedir ve bu bağlamda Odea Bank müşteri hizmetlerini banka kullanıcılarına özel olarak vermektedir. Odea Bank iletişim sayesinde müşteriler bankaya gitmelerine gerek kalmadan oturdukları yerden tüm işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Odea Bank Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İrtibata Geçilebilir?

Odea Bank müşteri hizmetlerine 0850 222 84 44 numaralı irtibat hattı üzerinden ulaşılabilmektedir. Odea Bank iletişim 7 gün 24 saat müşterilerinin soru ve sorunlarında yanlarında olmayı sürdürmektedir.

Odea Bank Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Müşteri hizmetlerinden mevduat ürünleri, yatırım, bireysel ve kurumsal kredi, kredi ve banka kartları, sigorta ve bireysel emeklilik gibi pek çok konuda destek alınabilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir