Odea Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odea Bank Finans Kredim

Odea Bank ek kart başvurusu nasıl yapılır, bankadan ek kart talep etmek için nereye müracaat edilmelidir soruları müşteriler tarafından sık sık sorulmaktadır.

Türkiye genelinde sevilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen bankalardan biri de Odea Bank’tır. Odea Bank kredi kartı başvuru yapan, yatırımlarını bu banka aracılığıyla tamamlayan binlerce kişi bulunmaktadır.

Odea Bank üzerinden tercih edilen bir başka kullanım da ek kartlardır. Çoğu zaman aile ve yakınlar için çıkartılan ek kartlar, kredi kartın ilavesi şeklindedir. Kredi kartının sahip olduğu avantajlara sahip bu kart, limit ve aidat konusunda sıkıntı yaşanmasını engellemektedir.

Odea Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odea Bank kart başvurusunda bulunmak isteyen binlerce kişiden biriyseniz öncelikle hangi yolla başvuru yapacağınıza karar vermelisiniz. Başvuru yöntemleri birkaç tane olmakla beraber siz sizin için en kısa ve doğru yöntemi tercih edebilirsiniz.

Ek kart talebinde bulunmak isteyen pek çok kişi evinden, oturduğu yerden talepte bulunabilmektedir. Bankanın sunduğu online hizmet seçeneğinden yararlanmak isteyen kişiler, ek kart başvurusunu internetten yapabilmektedir.

Tercihe bağlı olarak şubelere gidilmesi de mümkündür. Banka şubesi üzerinden başvuru yapmak birçok kişi için daha güvenilir görülmektedir. İstenilen her şeyi sorma, endişeleri giderme açısından tercih edilebilir bir yöntemdir.

Odea Bank Şubeden Ek Kart Başvurusu

Odea Bank şubeleri ek kart talebi alan uygun adreslerdir. Bunun için öncelikle bankanın size en yakın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Size en yakın şubeye ek kart talebiniz olduğunu söylediğinizde banka görevlisi, kimliğinizin orijinalini ve fotokopisini getirmenizi isteyecektir.

Kimlik bilgileriniz girilirken diğer yandan size başvuru formu verilecektir. Başvuru formunda yer alan hakkınızda sorulan sorulara doğru şekilde cevap vermelisiniz. Son olarak imzanızı da atarak talebinizi sunmalısınız.

Ek kart almak istediğiniz kişi başka biri ise bu durumda o kişinin de yanınızda olması gerekmektedir. Kişi yanınızda olup başvuru formuna imzasını atmalıdır.

Odea Bank Online Ek Kart Başvurusu

Odea Bank ile ek kart talebinizi online sistem üzerinden de yapabilirsiniz. Online sistem başvurusu için internet bağlantısı olan bir noktadan bankanın resmi internet sitesine girmelisiniz. Ana kredi kartı sahibi olarak kişisel giriş bilgilerinizi girip şifrenizle sistemi açmalısınız.

Kredi kartları ve ek kart bölümünden ek kart başvurusunu gerçekleştirmelisiniz. Ek kart başvurusu kimin üzerine yapılacaksa bilgiler de o kişi için girilmelidir. Sonrasında tıklayarak inceleme süreci başlatılmalıdır.

Online başvuru yalnızca bilgisayarlar üzerinden yapılmamakta aynı zamanda bankanın uygulamasıyla da yapılabilmektedir. Cep telefonunuza Odea Bank uygulamasını indirip başvuru yapabilmeniz de mümkündür.

Odea Bank SMS ile Ek Kart Başvurusu Mümkün mü?

Odea Bank hizmetleri içerisinde internet ve şube hizmeti yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı alanlarda SMS hizmeti de tercih edilmektedir ancak ek kart için SMS uygulaması mümkün değildir.

Banka hakkında çıkarılan yanlış bilgiler, müşterilerin yanılmasına neden olabilmektedir. Ek kart talebinde bulunmak isteyen kişiler SMS alternatifi olmadığını unutmamalıdır.

Odea Bank Ek Kart Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Odea Bank kredi kartı limiti ne kadar sorusu kadar ek kart limiti ne kadar sorusu da çok sık sorulmaktadır. Ek kart talebinde bulunmak isteyen kişiler kart limitini kendileri belirleyebilmektedir.
  • Odea Bank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme hızıyla eşit şekilde ek kart sonucu öğrenmek de mümkündür. Ek kart talebinizin incelenip sonuçlanması en fazla 5 iş günü sürmektedir.
  • Ek kart başvurusunda bulunan kişinin 18 yaşından büyük olması zorunludur.
  • Daha önce banka ile sorun yaşamamış, ödemelerini aksatmamış olan kişiler, ek kart onayı almakta zorlanmamaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir