0850 222 0 600 İng Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

Geçmişte Oyak Bank olarak faaliyetlerini sürdüren ve daha sonra kuruluşun İNG şirketler grubuna satılması ile İNG Bankası olarak hizmet vermeye başlayan banka, 2008 yılından bu yana müşterilerinin her türlü ihtiyacına başarıyla yanıt vermektedir. Aslen Hollanda’da ilk kez hayata geçen ve bugün dünyada farklı pek çok ülkede aktif olarak hizmet veren İng Bankası yaklaşık 55 bin çalışanı ile müşterilerine koşulsuz desteği sunmaktadır. Türkiye’nin de önemli finans kuruluşları arasında yer alan İng Bankası sektöründe pek çok yeniliğe imza atarak diğer banka kuruluşlarına da öncülük etmektedir. İng Bankası günümüzde çeşitli yatırımlar gerçekleştirerek kendisini geliştirmekte ve her geçen gün yeni açılan şubeleri ile tüm Türkiye genelinde milyonlarca kişiye hitap etmektedir. Gün geçtikçe büyüyen müşteri profilinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için internet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığını da geliştiren İng Bankası, bünyesinde bulunan kullanıcılarına İng Bankası müşteri hizmetleri üzerinden destek olmayı sürdürmektedir. İng Bankası iletişim sayesinde müşteriler bankacılık işlemleri konusundaki tüm soru ve sorunlarını gönül rahatlığı ile çağrı merkezi müşteri temsilcilerine aktarabilmektedirler.

İng Bankası Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İrtibata Geçilebilir?

İng Bankası müşteri hizmetlerine günün her anında tamamen ücretsiz olan 0850 222 0 600 numaralı irtibat hattından ulaşılabilmektedir. İng Bankası iletişim ile müşteriler tüm bankacılık işlemlerini oturdukları yerden gerçekleştirebilmektedirler.

İng Bankası Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Müşteri hizmetlerinde her türlü bankacılık işleminin yanı sıra dilek, şikayet gibi konularda da çağrı merkezi temsilcileri ile iletişime geçilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.