HSBC Müşteri Hizmetleri İletişim 0850 211 0 111

HSBC Finans Kredim

Ülkemizde diğer bankalara göre sonradan kurulmuş olan ancak çok kısa bir sürede Türkiye’nin en iyi bankacılık hizmetlerini veren kuruluşların arasında yerini alan HSBC en son teknoloji ürünü iletişim araçları ile müşterilerine olabilecek en iyi bankacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Müşterilerinin rahat edebilmeleri ve işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri için şube üzerinden sürdürülen bankacılık hizmetlerinin yanına telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetlerini de ekleyen HSBC böylelikle her alanda müşterilerinin ihtiyaçlarına başarıyla yanıt vermektedir. Özellikle telefon bankacılığı konusunda diğer bankalara nazaran daha yoğun bir şekilde faaliyetlerini sürdüren HSBC’nin günümüzde ülkenin her yanında milyonlarca farklı müşterisi bulunmaktadır. En çok da sunduğu düşük faizli krediler ile müşterilerinin beğenisini toplayan HSBC olabilecek her konuda en hızlı desteği verebilmek amacıyla müşterilerine HSBC müşteri hizmetlerini sunmaktadır. HSBC iletişim sayesinde müşteriler bankacılık işlemleri esnasında akıllarına takılan her türlü soruyu ya da yaşadıkları herhangi bir sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturabilmektedirler.

HSBC Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İrtibata Geçilebilir?

HSBC müşteri hizmetlerine erişebilmek için tamamen ücretsiz olan 0850 211 0 111 numaralı telefonu tuşlamak yeterlidir. HSBC iletişime ayrıca 444 0 111 irtibat numarası üzerinden de ulaşabilmek ve çağrı merkezi temsilcileri ile görüşebilmek mümkün olmaktadır.

HSBC Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Müşteri hizmetleri tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra her türlü dilek ve şikayetler için de 7/24 banka müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“HSBC Müşteri Hizmetleri İletişim 0850 211 0 111” üzerine 4 yorum

 1. Serdar dedi ki:

  Hsbc müşteri hizmetlerine bağlanmak resmen zulüm!
  20 dakika hatta bekledim ama bağlanamadım.

 2. Cemil dedi ki:

  Hsbc müşteri hizmetleri 444lü numarası çalışmıyor. Ayrıca leş bir banka.

  1. Nazlı Özkan dedi ki:

   Kesinlikle öyle. Hcbc müşteri hizmetleri numarasından ulaşmak imkansız. Acaba banka batmadan önceki son zamanlarda mı? Mümkün değil para bırakmam içinde.

 3. Ceren Ateş dedi ki:

  Hsbc müşteri hizmetleri daha öncede ana şubelerinin numarasını vermişti ama kaydetmemişim. Bu numarayı biliyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir