HSBC Bank Kredi Kartı Hangisi?

HSBC Finans Kredim

HSBC Bank kredi kartı hangisi, bankanın hangi kredi kartını kullanmak daha avantajlı sorularını soran kişiler tüm kartlar hakkında detaylı bir inceleme yapabilir.

Birçok bankaya nazaran kredi kartı yelpazesi biraz daha dar olan HSBC Bank, az ve öz kredi kartı bulundurmaktadır.

HSBC Bank kredi kartları avantajları olan kartlardır. Bir kredi kartında aradığınız her şeyi bankanın kendine özel kartlarında bulabilmeniz mümkündür.

HSBC kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz bunun için şubelerden herhangi birisine gidebilirsiniz. Şubeye gitmek istemeyenler içinse internet bankacılığı son derece ideal bir yöntemdir.

Tüm bunların yanı sıra telefonunuzla müşteri hizmetlerini arayabilir ya da sms atarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

HSBC Bank Kredi Kartı Hangisi?

  • HSBC kredi kartı başvurusu yapmadan önce tüm kart seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bankanın alternatif olarak herkese sunduğu 5 kredi kartı bulunmaktadır.
  • İlk kredi kartı hemen tüm müşterilerinin kullandığı advantage classic card olarak bilinmektedir. Klasik kartın kendi içinde kampanyaları ve birçok indirim fırsatı bulunmaktadır.
  • Tercih edilebilecek ikinci kredi kartı ise advantage gold card olarak bilinmektedir. Kartının limitinin biraz daha yüksek olmasını tercih edenler için bu kart çok daha ideal olacaktır.
  • HSBC Bank’tan kredi kartı almak isterseniz daha özel bir kart olan advantage platinum card’ı alabilirsiniz.
  • Bankanın genç müşterileri için sunduğu bir başka kredi kartı ise campus karttır. Ayrıca kendini özel hissetmek isteyenler için concept card da kredi kartı alternatifleri arasında yer almaktadır.

HSBC Bank Advantage Classic Kredi Kartı

HSBC kredi kartı kampanyaları ile adından sık sık söz ettiren bankalardan biridir. Bu kartlardan ilki classic kredi kartı ile bilinen advantage karttır.

Advantege kredi kartı ile yurtiçinde tüm HSBC şubelerinden, ATM’lerden ve diğer bankalarla ortak olan ATM’lerden nakit avans çekebilme şansınız bulunmaktadır.

Harcamalarınızı taksitlendirme avantajına sahip olan kredi kartı aynı zamanda İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge hizmeti almanıza da yardımcı olmaktadır. En önemli avantajlarından biri ek kart çıkarmak olan advantege kartın sınırsız ek kart hakkı sunması büyük kolaylık sağlamaktadır.

HSBC Bank Advantege Gold Kredi Kartı

Advantege kredi kartının gold versiyonuna sahip olan kullanıcıların pek çok kampanyadan yararlanabildiğini aklınızda bulundurmalısınız. Bu kampanyalardan ilki AVIS araç kiralama ihtiyacında %25 indirim sunmasıdır.

İstanbul’da ise hem özel şoför hem araç muayene hem de lastik değişimi gibi durumlarda %15 indirim fırsatı kart kullanıcılarını beklemektedir.

Kart kaybında ya da çalınması durumunda ücretsiz olarak yeni kart sahibi olmanızı sağlayan banka bu avantajlarıyla beraber puan biriktirme, biriken puanları para olarak değerlendirme fırsatları da sunmaktadır.

HSBC Bank Advantege Premium Kredi Kartı

Premium kredi kartı sahibi olan kişilerin bu özel kartla kendini çok daha özel hissetmesi mümkündür. Kartın en önemli özelliği kaza sigortası hizmeti sunmasıdır.

Seyahatinizin ilk 90 günü içinde başınıza gelebilecek herhangi bir kazada sigorta masraflarınızı karşılamaktadır. Aynı şekilde kayıp bagaj hizmeti de veren kredi kartı bu masraflarınızı da karşılayarak bedelini ödemektedir.

AVIS araç kiralamada %25, PROGO transfer ücretinde %25 indirim sağlayan kredi kartı aynı zamanda asistans hizmetlerinde de oldukça cömerttir.

HSBC Bank Concept Kredi Kartı

HSBC Bank’ın en kullanışlı kartlarından biri olan concept kart, yıllık kart aidatı ödemenize gerek kalmayan özel bir karttır. Nakit puan kazanımı konusunda son derece cömert olan kart, kazandığınız puanları para olarak değerlendirebilmenizi sağlamaktadır.

Taksitlendirme, nakit ya da taksitli avans değerlendirme konusunda son derece faydalı olan concept kart özellikle gençler tarafından yoğun talep görmektedir.

Akraba şartı gözetmeksizin ek kart çıkarmaya uygun olan kredi kartı, ek kartlarda limiti sizin belirlemenize izin vermektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir