Halk Bankası Kredi Kartı Hangisi?

Halkbank Finans Kredim

Halk Bankası kredi kartı hangisi, hangi kartı kullanmak daha doğru olacaktır araştırması yapan müşteriler oldukça yoğunluktadır. Kredi kartı sahibi olmak istediğinizde Halk Bankası’nı tercih ediyorsanız bankanın size sunacağı pek çok kart alternatifi olduğunu bilmelisiniz. Bu kartların hem alışverişlerinizde hem de nakit avans ihtiyaçlarınızda yanınızda olması, para sıkıntısı yaşamanıza engel olacaktır.

Halk bankası kredi kartı başvurusu telefonlarla, internet üzerinden veyahut bizzat şube aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonrasında kapınıza kadar kart teslimatı gerçekleştirilecektir.

Halk Bankası Kredi Kartı Hangisi?

  • Halk bankası kredi kartı listesinde yer alan birçok kart vardır. Bunlardan ilki ücretsiz kredi kartı ismiyle geçen özel kredi kartıdır. Kullanıcısına herhangi bir masraf oluşturmayan ücretsiz kredi kartı talep görenler arasında yer almaktadır.
  • Paraf kart ise Halk Bankası ile bütünleşmiş en özel kartlardan bir tanesidir. Tüm kredi kartlarını paraf başlığı altında çeşitlendiren banka, alternatiflerini de Paraf seçenekleri ile sunmaktadır.
  • Paraf, parafly, parafree, paraf platinum, paraly platinum, paraf gold Halk Bankası’nın müşterilerine sunduğu kredi kartı alternatifleridir.

Halk Bankası Paraf Kredi Kartı

Halk Bankası kredi kartı başvurusu yaparken tercih edeceğiniz kart paraf ise birçok alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde kolayca alışveriş fırsatı sunan kart, taksitli seçeneklerle ödemeleri kolaylaştırmaktadır.

Artı taksit veyahut taksit erteleme hizmeti sunan paraf kart aynı zamanda sonradan taksit şansı da oluşturmaktadır. Fatura ödeme talimatı verebileceğiniz paraf kartta taksitli avans hizmeti de bulunabilmektedir.

Halk Bankası Parafly Kredi Kartı

Dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla kullanabileceğiniz kredi kartı arıyorsanız Halk Bankası paraf kredi kartı serisinin parafly kartını tercih edebilirsiniz. Parafly ile alışverişlerinizde 5 kat parafpara elde edebilirsiniz.

Borç taksitlendirme, HGS geçiş avantajı sunma, Atatürk ve Esenboğa havalimanı Longue hizmeti alma gibi hizmetlerle parafly çok avantajlı bir karttır.

Temassız ödeme kolaylığı ile daha güvenli bir alışveriş imkânına sahip olmak isterseniz parafly son derece tercih edilebilir bir karttır.

Halk Bankası Parafree Kredi Kartı

Halk Bankası öğrenci kredi kartı, genç kredi kartı seçeneği sunan bankalardan biridir. Parafree kart ile gençlerin kullanabileceği donanımlı, kullanışlı bir kredi kartı alternatifi bulundurmaktadır.

Yalnızca üniversite öğrencileri için temin edilen Parafree üniversiteli olduğunuzu kanıtladığınız an sizin olabilir. Kartın gençlere en büyük avantajı ise gelen ilk ekstrenin %25’inin hediye olmasıdır. Ödemeniz gereken ekstrede size yardımcı olan kart aynı zamanda otomatik ödeme talimatı hizmeti de sunmaktadır.

Otomatik ödeme vermeniz halinde ise %10 indirim sizlerin olacaktır. Kiradan faturaya, eğitim ödemelerinizden taksitlerinize kadar her konuda otomatik ödeme talimatı verebilmeniz mümkündür.

Halk Bankası Paraf Gold

Halk Bankası’nın sevilen kartlarından biri olan paraf gold, yurt içi ve yurt dışında rahatlıkla kullanılabilen bir karttır. Kullandıkça parafpara almanızı sağlayacak olan kart sayesinde alışverişlerinizi bedavaya getirebilmeniz mümkündür. Parafparalar, para yerine kullanılabilen artı puanlardır.

Cumartesi günleri restoranlarda indirim fırsatı, yurt dışı seyahat sigortası, asistans hizmetleri paraf gold ile tüm müşterilere sunulmaktadır.

Halk Bankası Paraf Platinum

Paraf kart kullanıcılarının büyük bir kısmının platinum kart sahibi olduğu bilinmektedir. Üst limitli özel kartınızla alışverişlerinizin hepsini dilediğiniz rahatlıkta gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yapacağınız bu alışverişlerin ücretsiz kurye, yurt dışı seyahat hizmeti, Atatürk ve Esenboğa havalimanı lounge, cumartesi restoran indirim alternatifi de bulunmaktadır.

Birikimi mevduat hesabı, birikimli vadesiz altın mevduat talimatı verebileceğiniz kartınız ayrıca SD Securi ile güvenli bir alışveriş imkânı tanımaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir