Garanti Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Garanti Finans Kredim

Garanti Bankası müşterisi olmayanların da Garanti hizmetlerinden yararlanmak için Garanti cebe havale uygulaması kullanılabilemekte. Bu uygulama ile ister Garanti müşterisi olsun ister olmasın nakite ihtiyaç duyan yakınlarınıza Garanti telefona havale ile dakikalar içinde para gönderebilirsiniz.

Garanti Müşterisi Olmayanlara Cebe Havale

Garanti kalitesiyle tanışmamış bir tanıdığınıza anında nakit göndermek için cep bank işlemi ile para göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını, göndereceğiniz para miktarını ve şifrenizi kısa mesaj servisine göndermeniz yeterli.  Bakiyenizden bu tutar aktarıldığı zaman bir onay mesajı alacaksınız. Çekilmeden önce bu işlemi iptal etme imkanına da sahipsiniz. Para gönderdiğiniz kişiye de bir bilgilendirme mesajı ve 7 gün geçerli bir şifre gidecektir. Bu şifre üç kez yanlış girildiğinde bloke olacaktır ve tek kullanımlıktır.

Garanti Müşterisi Olmayanlara Cebe Havale

Garanti müşterisi olan bir yakınınıza Garanti telefona havale işlemi yapmak için de cep bank uygulamasından para göndereceğiniz garanti kart numarasını, göndereceğiniz para miktarını ve şifrenizi girerek kısa mesaj yoluyla havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece size en yakın garanti şubesine gitmeden sevdiklerinize yardımcı olabilir Garanti Bankası müşterisi olmanın avantajlarını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Cep bank Garanti Bankasının müşterilerine özel ayrıcalıklı ve çok avantajlı bir uygulamasıdır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Garanti Cebe Havale Nasıl Yapılır?” üzerine 1 yorum

  1. Sibel Avcı dedi ki:

    24 saat yapılabiliyor mu? Mesai saatleri dışında garanti cebe havale yapsam anında karşıdaki kişi çekebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir