QNB Finansbank Öğrencilere Kredi Kartı Veriyor mu?

Finansbank Finans Kredim

Öğrenciler için en zor şeylerden bir tanesi de, öğrenim süreçleri boyunca paralarını idareli kullanamamalarıdır. Finansbank, öğrenciler için özel olarak tasarladığı kart sayesinde pek çok avantaj sunmakta ve öğrenci dostu dizaynı ile harcamaları kontrol altına almaktadır.

Öğrenciler İçin En Uygun Kredi Kartı Nedir?

Öğrenciyseniz ve kendiniz için en doğru kredi kartını arıyorsanız, kesinlikle CardFinans Go ile tanışmalısınız. 18 – 26 yaş arası tüm öğrencilerin faydalanabileceği bu kart, pek çok indirim, fazladan taksit seçeneği ve puan biriktirme özelliği sunmaktadır. Biriktirdiğiniz puanlarınızı alışverişlerinizde kullanarak çok daha ucuza çok daha fazla şey alabilirsiniz.

Ayrıca CardFinans Go, öğrencilere nakit avans şansı da sunmaktadır. Aylık 150 liraya kadar çekeceğiniz nakit avanslara hiçbir faiz uygulanmamaktadır. Yani siz ayın başında 150 lira çekerek, gelecek ay aynı parayı faizsiz şekilde geri ödeyebilirsiniz.

İnternet üzerinden ve mobil uygulamalardan pek çoğu ile anlaşması olan CardFinans Go, özellikle öğrencilerin daha çok tercih ettiği büyük markalar ile iş birliği halindedir. Kartınıza özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

CardFinans Go Nasıl Alınır?

CardFinans Go almak için internet üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Finansbank şubelerine giderek, kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Limitleri diğer banka kartlarına göre daha üst seviyelere ulaşabilen Cardfinans Go, limit belirlemesi sırasında öğrenci ile işbirliği halinde olur. Yani 1000 liralık limitli kartta alabilirsiniz, 500 liralık limitli de. Bu seçim tamamen size kalmıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir