QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim 0850 222 09 00

Finansbank Finans Kredim

1987 yılından bu yana modern bankacılık anlayışı ve dinamik hizmeti ile pek çok müşterinin ilk tercihi olan bankalardan birisi de Finansbank’tır. Türkiye’nin finansı olma sloganı ile yola çıkan Finansbank hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla çalışmalarını tam gaz sürdürmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışma sistemi ile bugün milyonlarca müşteriye başarıyla hitap eden Finansbank yıllar içerisinde edindiği deneyim ve bilgi birikimlerini de en iyi şekilde kullanmayı sürdürmektedir. Yurtdışında yaygın ağı ve yaptığı yatırımlar ile Türkiye’nin lider bankalarından birisi olan Finansbank her geçen gün büyümekte ve kendini yenilemektedir. Bünyesindeki müşterilerine istedikleri her an destek alabilmeleri için Finansbank müşteri hizmetlerini oluşturan banka böylece müşterilerinin ihtiyaçlarına anlık olarak cevap verebilmektedir. Finansbank iletişim ile dileyen herkes bankacılık ile ilgili her türlü soru ve sorununu çözüme kavuşturabilmektedir.

Finansbank Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İrtibata Geçilebilir?

Finansbank müşteri hizmetlerine 0850 222 09 00 numaralı telefon üzerinden erişebilmek mümkündür. Finansbank iletişim günün 24 saati açık olup, tecrübeli çağrı merkezi temsilcileri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Finansbank Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Müşteri hizmetlerinden kayıp ya da çalıntı kart işlemleri, kampanyalar, kart işlemleri, mobil ve internet bankacılığı, şifre işlemleri, Finansbank’ın sunduğu hizmetler ve diğer bankacılık işlemleri konusunda destek alınabilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir