Finansbank Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılabilir?

Finansbank Finans Kredim

Kredi kartı borçları henüz ayın bittiğini anlamadan gelmeye başlıyorlar, bu esnada bazen insan borcunu ödemeyi unutabiliyor ve ekstra faizler ödemek zorunda kalabiliyor. Eğer Finansbank kart sahibi iseniz, ekstre kesim tarihiniz gelmeden önce sms ve mail ile bilgilendirilirsiniz. Bu bilgilendirilmelerin yanı sıra, Finansbank’da oluşturacağınız bir vadesiz hesap üzerinden tüm borçlarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

CardFinans Borcunu Atm’den Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Finansbank, kredi kartı borcunu Atm’den ödemek isteyenler için üç farklı alternatif yol sunmaktadır. Bu yollardan ilki ve en çok kullanılanı, borcunuzu CardFinans Kredi kartınız ile ödemenizdir.  Kredi kartınızı Atm’ye yerleştirdikten sonra şifreniz ile giriş yapın. Kredi kartı ödemesi kısmından sonra, nakit veya hesaptan ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer nakit seçerseniz dolar veya Türk lirası olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı değil de CardFinans banka kartınız ile ödeme yapmak istiyorsanız yine kartınızı Atm’ye sokunuz ve şifrenizi giriniz. Sonrasında ise ödemeler kısmından kredi kartı ödemelerini seçin ve aynı işlemleri tekrarlayın.

CardFinans Borcunu Kartsız Ödemek Mümkün Müdür?

Atm’den kredi kartı borcu ödemek için her zaman kartınızın yanınızda olması gerekmez. İki farklı seçenek ile Finansbank kart ödemelerinizi kartsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. 16 haneli kart numaranız veya müşteri numaranız ile sisteme giriş yaptığınız takdirde, para ekleme yönergesini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kartsız ödeme seçeneğinde yalnızca nakit para ile ödeme yapmak mümkündür. İnternet veya mobil şubeler üzerinden kredi kartı borcunuzu ödemek için, Finansbank hesabınızda en az borç tutarı kadar paranız olması gerekmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir