Fibabanka Kredi Kartı Hangisi?

Bankalar Finans Kredim

Fibabanka kredi kartı hangisi, bankanın hangi kredi kartını kullanmalıyım araştırması yapıyorsanız hesabınıza en uygun kredi kartlarının detaylı bilgisini edinmelisiniz.

Kredi kartının limiti, avantajları, yıllık aidatı ve daha birçok unsur seçim durumunu belirlemektedir. Dolayısıyla Fibabanka kredi kartlarından herhangi birini almak istediğinizde bu unsurları tekrar tekrar gözden geçirmeye gayret etmelisiniz.

Fibabanka kredi kartı talebiniz olacaksa bunun için bankanın şubelerinden herhangi birini tercih edebilir veyahut internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra telefon aracılığıyla kart başvurusu yapmak da mümkündür.

Fibabanka Kredi Kartı Hangisi?

  • Fibabanka bonus klasik kredi kartı, banka müşterilerinin hemen hepsinin kullandığı özel bir kredi kartıdır. Birçok avantaja sahip olan bu kredi kartı, milyonlarca işyerinde güvenle kullanılabilmektedir.
  • Fibabanka kredi kartı başvurusu yapmayı düşündüğünüzde gold kartı da değerlendirebilirsiniz. Gold kart avantajları bonus klasik karta nazaran daha fazla olan bir karttır.
  • Fibabanka bonus platinum ise kart limiti kategorisinde en üst sırada yer alan ve birçok fırsatı bünyesinde bulunduran özel bir karttır. Nakit avanstan ek kart taleplerine kadar fırsatlar yelpazesi bir hayli geniş olan platinum kart, kullanım açısından en avantajlı kart olarak bilinmektedir.

Fibabanka Bonus Klasik Kredi Kartı

Fibabanka kredi kartlarından bonus klasik kartı tercih etmek isterseniz bunun için basit bir başvuru aşamasından geçebilirsiniz. Sonrasında bonus klasik kartın tüm kampanyalarından yararlanabilir, alışverişlerinizde kazandığınız çip paralarla daha karlı bir alışveriş keyfi çıkarabilirsiniz.

Kazandığınız çip paraları, para değeri olarak harcamanıza fırsat tanıyan kredi kartı aynı zamanda taksitlendirme ve anlaşmalı işyerleri ile kazanca döndürmenizi sağlamaktadır.

Kredi kartınızın hem puan kazandırması hem de ödemelerinizi kolaylaştırmasını isterseniz bonus klasik kartı tercih edebilirsiniz.

Bonus klasik kartın asıl kart üyelik bedeli 65 TL’dir.

Fibabanka Bonus Gold Kredi Kartı

Fibabanka bonus gold kredi kartı üyelik bedeli 75 TL olan özel bir karttır. Ek kart çıkarmak için uygun olan bu kart, ek kart işlemiyle beraber 37.50 TL daha ücret kesmektedir.

Gold kartın hem seyahatlerinizde sağladığı transfer hizmeti hem de alışverişlerinizde sağladığı kampanya fırsatları değerlendirmeye değer fırsatlardır.

Düzenli olarak kredi kartı kullanıyorsanız ödemelerinizi gold kart ile yapabilirsiniz. Otomatik ödeme vermenin avantajları bulunan bu kartta, kullanıcının rahatlıkla harcama yapması sağlanmaktadır.

Fibabanka Bonus Platinum Kredi Kartı

Fibabanka’nın en kapsamlı kredi kartı olarak bilinen platinum kart yıllık üyelik ücreti olarak 90 TL almaktadır. Kart başvurusu yapıp aldıktan sonra kuryeden çilingire kadar birçok asistans hizmetini karşılayabilirsiniz. Bununla beraber havalimanı transferlerinizde de kredi kartınızın kolaylık sağlamasını mümkün kılabilirsiniz.

Bankanın sağlamış olduğu kampanyaların yanında firmaların kredi kartı için sağladığı tüm fırsatlardan yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Platinum kart ile yurtdışında yapacağınız tüm alışverişlerinizde çip para kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız paraları dilediğiniz zaman dilediğiniz noktada kullanabilirsiniz.

Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı

Yıllık ücret bedeli alınmayan ve kullanıcıları tarafından çok sık tercih edilen ücretsiz kredi kartı, yurtdışında da yurt içinde de talep gören bir karttır. Dilediğiniz her noktada rahatlıkla kullanabileceğiniz bu özel kredi kartı, alışverişlerinizde rahat etmenizi sağlayan kullanışlı bir karttır.

Birden fazla ek karta uygun olan ücretsiz kredi kartı yalnızca sizin değil tüm ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Özellikle nakit çekim avantajı sunması, kullanıcıların hemen hepsinin nakit para sıkıntısı yaşamasına engel olmaktadır.

Çektiğiniz nakit paraları daha sonra taksitlendirerek ödeme avantajınız da bulunmaktadır. Bu sayede geri ödeme kaygısı yaşamadan para sıkıntınıza çözüm bulacak kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir