Enpara Şubat 2017 Kampanyaları

Finansbank Finans Kredim

Türkiye’nin ilk şubesiz dijital merkezi olan Enpara, yüzlerce mutlu müşteriye sahip. Enpara; avantajlı nakit fırsatı, uzun süreli kampanyalar, yüksek mevduat faizi ve ücretsiz hizmet ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta.

Paranızı istediğiniz zaman çekebilmeniz için farklı bankamatiklerin ücretsiz olması, %1 faiz desteği, müzik ve eğlence platformlarında %20 indirim fırsatları yalnızca Enpara müşterilerine özel Enpara Şubat 2017 kampanyaları arasında.

Enpara card ile yapacağınız her alışverişte muhakkak kazanacak, indirim ve faizlerle paranızı değerlendirme fırsatı bulacaksınız. Üstelik devamlılık gösteren bu kampanyalar ile her alışverişinizden zevk alacaksınız.

Ayın Enparalıları için %1 Faiz Desteği

2017 yılında ayın Enparalısı olduğunuzda, yalnızca bir adet birikim hesabına sahip olmanız yeterli. Bu iki şartı yerine getirdiğinizde her ay, ayın Enparalısı olduğunuz günden, bir sonraki ayın son tarihine kadar standart faiz oranına %1 destek sağlanır. 5 Ocak ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya, kazanabilmeniz için yalnızca iki şart sunuyor.

Bankacılık işlemlerinin büyük bir kısmını Enpara.com üzerinden yapan kişilere ayın Enparalısı adı verilir. Hesaplarınıza en az 100 TL ile giriş yapmanız, toplam en az 100 TL kredi kartı borcu ödemeniz, en az 1 faturayı Enpara’dan ödemeniz ayın Enparalısı olmanıza yardım edecek yollardan birkaçıdır.

2016 yılının Aralık ayında Enparalı olan müşteriler için 5 Ocak ile 31 Ocak arasında %1 faiz desteği sağlanacaktır. Ayın Enparalısı olduğunuz gün kazancınıza dâhil olsun isterseniz ilgili tarih ve günde saat 18.00’e kadar Enparalı olmalısınız.

Ayın Enparalıları için Müzik ve Eğlencede %20 İndirim Fırsatı

30 Haziran 2017 tarihine kadar ayın Enparalısı olduğunuz her ay için; App Store, Google Play, Windows Store, Apple Music ve Deezer gibi noktalardan yapacağınız 50 TL’lik harcamalarınızda %20 indirim sizleri bekliyor olacak. Bu eğlence adreslerinin dışında sizlerin sevdiği diğer müzik platformları da kampanyaya dâhildir. İstediğiniz herhangi bir platformdan yapacağınız alışverişler ile indirim fırsatından yararlanmanız mümkün.

En para Şubat 2017 kampanya fırsatından yararlanabilmek için Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir. 1 Ocak ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında sevdiğiniz müzik uygulamalarından alışveriş yapmanız, alışveriş tarihinden farklı olarak o ayın son gününe dek ayın Enparalısı olmanız önemlidir.

Kazandığınız indirimler, her ayın 7’ sinde vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır. Kampanya bitene dek bu düzende herhangi bir aksama söz konusu olmayacaktır.   Kampanyanın yalnızca Encard ile yapılan alışverişler için geçerli olduğunu unutmamalısınız. Eft, havale şeklinde yapılan ödemeler kampanyadan yararlanmak için yeterli değildir.

Ayda 3 Kez Farklı Banka ATM’si Ücretsiz

Enpara müşterileri kışın üşümesin, ATM aramak zorunda kalmasın diye farklı bankların bankamatiklerini kullanmak ücretsiz. Enpara ile 3 kez ücretsiz para çekme fırsatı sizleri bekliyor. Enpara Şubat 2017 kampanyası, Ocak ve Şubat ayları için geçerlidir. Kampanyada Encard ile diğer bankaların bankamatiklerinden yapacağınız çekme işlemlerinin ilk 3’ü ücretsizdir. 1000 TL’ye kadar yapılabilen bu işlem yalnızca 1 Ocak ile 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

Her iki ayın ilk 3 çekimi ücretsiz olmakla beraber çekimi enpara card ile yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Kampanya yalnızca yurt içi bankamatikler için geçerli olup yurt dışı bankamatikler için geçerli değildir. Her ay yapılan ilk 3 işlem ücretsiz, 4. ve daha sonraki işlemleriniz ise mevcut ücret üzerinden değerlendirilecektir. Bunun yanında Enpara müşterileri için Finansbank bankamatikleri koşulsuz şartsız 7 gün 24 saat ücretsizdir. Dilediğiniz her an Finansbank bankamatiğinden işlem yapabilmeniz mümkün.

Ayın Enparalısına Kampanya Fırsatları

Ayın Enparalısı olan müşteriler, herkes için başlatılan kampanyaların dışında farklı kampanyalara dâhil olma hakkı kazanırlar. Ayın Enparalısı olup olmadığınızı cep telefonlarınızdan ya da internet şubelerinden rahatlıkla takip edebilme fırsatınız bulunmaktadır.

Fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanma dışında bazı banka hizmetlerini Enpara.com adresinden yapanlara, ayın enparalısı adı verilmektedir. Diğerlerinden daha avantajlı daha güzel kampanyalar yalnızca ayın enparalısına olan müşterilere sunulmaktadır.

İhtiyaç Kredisi için Enpara.com’u Tercih Edebilirsiniz

İhtiyacınız olan parayı Enpara.com’dan aldığınızda kredi için hiçbir masraf ödemenize gerek yok. Devamlı düşük faizle, oturduğunuz yerden kredi alma şansınız bulunuyor. İnternet ya da cep telefonlarınızdan kredi talebinde bulunduğunuzda ihtiyaç kredisi kısa sürede elinizde olacaktır. Aylık olarak 151 TL ödediğiniz takdirde 5.000TL’lik kredi elde etmeniz mümkün.

Faiz Kazanmak için Ayın Enparalısı Olmanız Yeterli

Vadeli hesabınızda bulunan paraya %9,00 oranında faiz kazandırmak için ayın Enparalısı olmanız yeterli. Ayın Enparalısı olduğunuz takdirde 2017 yılı boyunca birikim hesabınıza %1 oranında faiz desteği sağlanacaktır. Bunun yanında paranızın euro ya da USD olarak değerlenmesini de sağlamanız mümkün.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir