Enpara İşlemleri Finansbank Şubelerinden Yapılabiliyor mu?

Finansbank Finans Kredim

2012 yılının Ekim ayında Türkiye’nin sayılı bankalarından birisi olan Finansbank tarafından kurulan ve her türlü hizmeti dijital olarak müşterilerine sunan Enpara, ülkemizin açılan ilk dijital ve şubesiz bankası olma özelliğini taşımaktadır. 2012 yılından bu yana milyonlarca müşteriye ev sahipliği yapan Enpara’da EFT, havale gibi para aktarımlarında hiçbir hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Yine Enpara’da elindeki parayı değerlendirmek isteyen müşteriler için yüksek oranda mevduat faizi oranları da bulunmaktadır. Avantajlı kredi faiz oranları ile de en çok tercih edilen şubesiz bankacılık ürünlerinden birisi olan Enpara konusunda kullanıcıların kafalarına takılan en önemli sorulardan birisi ise Enpara’da yapılmak istenen işlemlerin Finansbank’ın şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilebilme durumudur.

Enpara Üzerinden Yapılacak İşlemlerde Finansbank Şubeleri Kullanılabilir mi?

Enpara her ne kadar bir şubesiz bankacılık ürünü olsa da dileyen kullanıcılar Finansbank’ın ATM’lerinden işlem yapabileceği gibi, şube üzerinden de para çekme ve yatırmak işlemlerini yapabilirler. Ancak bunun haricinde, Enpara müşterileri, Finansbank şubelerinden işlem yapamıyor.

Enpara Üzerinden Yapılacak İşlemlerde Şube Kullanmak Neyi Değiştirir?

Enpara başlı başına bir dijital bankacılık hizmeti olduğu için işin özünde müşterilerine şubeye gitmeden de tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilme fırsatı vermektedir. Havale, EFT, kredi çekimi, kredi kartı borç ödeme, para çekme, para yatırma ve daha pek çok işlem Enpara ile şubeye gitmeden de kolaylıkla halledilebilmektedir. Ancak kullanıcılar uygun ATM bulma konusunda sorun yaşarsa ya da yüksek tutarlı işlemlerini elden yapmak isterlerle Finansbank şubeleri aracılığı ile bunu kolaylıkla yapabilmektedirler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir