Denizbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Finans Kredim

Parasının kıymetini bilenler için geçmişten beridir en güvenilir yatırım aracı altındır. Eski yıllarda altın yatırımlarını yastık altında tutarak çok fazla kar edemeyen insanalar, artık bankaların en özel avantajları ile altın gibi değerli kıymetleri gün geçtikçe daha da değer kazanmaktadır. Altın hesabını vadeli hali ile müşterilerinin hizmetine sunan Denizbank’ta altın değerlenirken kar elde etmeyi sağlarken, faizleri ile de sabit kazanç elde etmeyi mümkün kılmaktadır.

Denizbank vadeli altın hesabı açtırmak için banka şubelerini ziyaret etmek ve vadeli altın hesabı başvurusunda bulunarak aynı gün içinde açtırmak mümkündür. Minimum 100 gram altın ile vadeli hesapta yatırım yapmaya olanak sunan Deniz Bank, vadesiz altın hesabı için ise 1 gram altını yeterli görüyor. Elli bin liraya kadar çıkan vadeli mevduat hesaplarını sigorta kapsamında tutan banka, altın birikimlerinin maksimum güvenlik düzeyinde olmasını da sağlamaktadır.

Denizbank Vadeli Altın Hesabının Avantajları

Diğer bankaların olduğu gibi, Denizbank’a ait altın hesabının olması da birçok avantaja sahip olmayı mümkün kılmaktadır. Vadeli altın hesabı sayesinde altın fiyatlarının artması ile kar elde etmek söz konusu iken, faiz oranları ile de kazancı sürekli hale getirmek mümkündür. İsteğe göre vadesiz altın hesabını vadeliye çevirebilir ve gram altın üzerinden işlem yapılabilir.

Para biriktirmeyi seven ve birikimini altın olarak yapmak isteyenler için Denizbank vadeli altın hesabı en cazip seçenekler arasındadır. Bu sebeple telefon ya da internet üzerinden vadeli altın hesabına başvurmak, hesabın açılmasını ve aktif olmasını sağlayacaktır. Altın biriktirmek için profesyonel desteklerini esirgemeyen Denizbank müşteri temsilcileri aranarak daha detaylı bilgi alınabilir. Müşteri hizmetleri ve tüm şubeler bu gibi konularda tam destek sağlamaktadırlar.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir