Denizbank Öğrencilere Kredi Kartı Veriyor Mu? Limitleri Ne Kadar?

Üniversite öğrencileri genellikle nakit para konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Kredi kartlarının hem nakit para ihtiyacını karşılaması hem de fazla miktarda ücreti olan ürünleri taksitle alma imkânın vermesiyle üniversite öğrencileri için büyük bir avantajdır. Denizbank öğrencilerin bu zorluklarını bilmekte ve belirli limitte kredi kartı vermektedir. Denizbank kredi kartı ile aynı zamanda bir hesaba sahip olmaktasınız. Bu sayede havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Genellikle Denizbank kredi kartı limiti 400 Türk lirasıdır. Öğrenciler için bu limit gayet yeterli olmaktadır. Denizbank öğrencilere kredi kartının birçok fırsatı bulunmaktadır. Öğrenciler 6 ay boyunca 200 lira ve üzeri alışveriş yapma sözü verirlerse 10 lira bonus kazanmaktadırlar. Aynı zamanda D-şarj Bonus ile birçok restoran ve sinemadan indirimli yararlanma imkânı vermektedir. %10’a varan bu incirimler birçok öğrenci için bir fırsat niteliğindedir. Denizbank Bonus Kart ile her alışverişinizde ek bonus kazanabilir ve biriken bonuslarınızı diğer gelecek dönemdeki alışverişlerde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda anlaşmalı yerlerden taksit yaptırabilir ve kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

D-şarj kredi kartı için online başvuru yapılmamaktadır. Başvuru için Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şubeye giderek Denizbank öğrenci kredi kartı almak istediğinizi belirtmelisiniz. Kimliğiniz ve öğrenci belgenizi yanınızda götürmeniz Denizbank kredi kartı almanız için yeterli olacaktır. Kartınız 15 gün içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.