Denizbank İletişim Bilgileri

Denizbank Finans Kredim

Denizbank köklü bir banka olmasıyla geçmişten gelen tecrübesini geleceğe aktarmaktadır. Bunun için en önem verdiği müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin her zaman şubeye gidemediklerini göz önünde bulundurarak internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetini sunmaktadır. Eğer siz de Denizbank müşterisi iseniz ve bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için numaralara internet üzerinden ulaşılmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Denizbank Adresi

Merkezi İstanbul Esentepe’de bulunan bankanın açık adresi Büyükdere Caddesi Numara 141’dir. Merkez dışında birçok il ve ilçede şubesi bulunmaktadır. Aynı şekilde ATM’ler ile de çoğu işlemi halletme imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinden size en yakın şubeyi ya da ATM’yi bulabilir ve Denizbank ile iletişime geçebilirsiniz. Denizbank şubeleri resmî tatiller ve hafta sonu hariç mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Denizbank İle Telefon Aracılığıyla İletişim

Şubeye gitme ihtimaliniz yoksa Denizbank telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Günümüzde internetin ve telefonun yaygınlaşmasıyla bu hizmetler artık bir zorunluluk haline gelmiştir. İnternet sitesinden telefon numarasını alarak Denizbank müşteri hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede kayıp çalıntı bildirimi, hesap işlemleri, kartınızla ilgili işlemler ve daha birçok hizmet için Denizbank iletişimi sağlayabilirsiniz. Bireysel müşteriler telefon ve internet aracılığı ile birçok hizmetten faydalanmakla birlikte tüzel müşteriler herhangi bir bankacılık işlemi yapamamakta yalnızca hesaplarıyla ilgili bilgi alabilmektedirler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir