Denizbank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Finans Kredim

Denizbank ek kart başvurusu nasıl yapılır, ek kart almak için nereye başvuru yapılmalıdır soruları müşteriler tarafından çokça sorulmaktadır.

Ek kart, kredi kartı sahiplerinin kimi zaman kendileri kimi zaman da aile üyeleri için tercih ettiği kart alternatiflerinden biridir. Birbirinden farklı birçok kredi kartına sahip olmak yerine farklı avantajlara sahip ek kartları almak, müşteriler için daha mantıklı olmaktadır.

Ek kart limiti ne kadar oluyor, başvuruları nasıl yapılıyor öğrendikten sonra Denizbank ek kart başvurusu da bir o kadar basit yapılmaktadır.

Denizbank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı sahibi olan binlerce kişi vardır. Türkiye genelinde kredi kartı, kredi talebi açısından tercih edilme yoğunluğu fazla olan bankalardan biri de Denizbank’tır. Dolayısıyla ek kart talebinin de fazla olduğu dikkat çekmektedir.

Denizbank ek kartını alabilmek için bankanın müşterilerine sunduğu banka şubesi hizmeti bulunmaktadır. Evden ayrılmadan bu işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler ise ek kart almak için Denizbank’ın online işlem hizmetinden yararlanabilmektedir. Online hizmeti talep etmeyenler de telefon aracılığıyla ek kart başvurusunda bulunabilmektedir.

 Denizbank Şubeye Giderek Ek Kart Başvurusu

Bonus ek kart başvurusu yapmak isteyen Denizbank müşterileri başvuru işlemini banka şubelerinden gerçekleştirebilmektedir. Banka şubesine giderek ek kart başvurusunda bulunmak istediğini dile getiren kişiler, yanlarında kimliklerini de götürmelidir.

Kimliğinizi teslim ettikten sonra görevli tarafından elinize başvuru formu verilecektir. Ek kartı kimin için almak istiyorsanız başvuru formunu o kişinin bilgileri üzerine doldurmalısınız. Ana kart sahibi olarak sizinle ilgili olan bölümleri de doldurduktan sonra banka görevlisine vermelisiniz.

Başvuru formunu teslim edip imzanızı attıktan sonra birkaç gün boyunca inceleme süreci olacaktır. Sonrasında banka tarafından şahsınıza geri dönüş yapılacaktır.

Denizbank Online Ek Kart Başvurusu

Denizbank banka kartı başvurusunda olduğu gibi ek kart başvurusunu da online hizmet üzerinden yapabilirsiniz. Açıkdeniz internet bankacılığı ismi ile hizmet veren Denizbank, müşterilerine hızlı şekilde çözüm üretme fırsatı sunmaktadır.

Birkaç dakikalık işlemle ek kart başvurunuzu yapabilir, ana kartınıza ilave olarak ek kart temin edebilirsiniz. Asıl kredi kartı sahibi olarak şahsi bilgileriniz ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilir, ek kart başvuru formunu doldurduktan hemen sonra banka onayına sunabilirsiniz.

Herhangi bir aksilik olmaması halinde online ek kart başvurunuz alınacak ve sonuç birkaç gün içinde olumlu şekilde yanıtlanacaktır.

Denizbank Ek Kart Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Denizbank banka ek kartı veren ve bu işlemi hızlı şekilde gerçekleştiren bankalardan bir tanesidir. Denizbank’ta ek kart talebinizin değerlendirilme işlemi sizin banka ile aranızdaki duruma göre değişmektedir.

Daha önce kredi çekmiş fakat ödemekte zorlanmış ya da kredi kartıyla ilgili sık sık problem yaratmış olan kişiler, ek kart talebinde biraz sıkıntı yaşayabilmektedir. Ek kartı alabilmek için banka, ödeme sorunu yaşatmamış olmanıza dikkat etmektedir.

Her şeyin yolunda gitmesi halinde 1 ila 5 iş günü içerisinde ek kart başvuru sonucunuz tarafınıza bildirilecektir.

Denizbank Ek Kart Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Denizbank ek kartı ile ilgili en merak edilen soru ek kart limiti ne kadar oluyor Bu sorunun cevabını alabilmeniz, sahip olduğunuz ana karta bağlıdır. Kart limitinizden fazla olmamak şartıyla ek kartınızın limitini kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Ek kart başvurusunda bulunmak isteyen kişi 18 yaşından büyük olmalıdır.
  • 16 ve 17 yaşındaki kişiler ek kart talep edebilmek için ailelerinden muvafakatname almalıdır.
  • Ek kart da kredi kartı gibi sorumluluğu olan bir karttır. Ödeme durumu ana karta bağlıdır.
  • Ek kartın aylık ve yıllık kart aidatı yoktur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir