Denizbank ATM Kartı Nasıl Aktifleştirilir?

Denizbank Finans Kredim

Denizbank’ın kendi müşterilerine sağladığı kolaylıklardan birisi de pek çok bankacılık işleminde rahatlıkla kullanılabilen Denizbank ATM kartıdır. Denizbank ATM kartı sayesinde müşteriler şubeye gitmelerine gerek kalmadan sadece bir ATM bularak her türlü işlemlerini en basit şekilde gerçekleştirebilirler. Bu banka kartı sayesinde kişiler Denizbank’ın ATM’lerine giderek para çekme, para yatırma, hesap bakiyesi sorgulama, havale yapma, kredi kullanma, nakit avans çekme, fon alma ya da satma, Tema Vakfı’na bağış ödeme, Turkcell’den kontör yükleme ve repo görüntüleme gibi pek çok işlem yapabilirler.

Denizbank ATM Kartı Nasıl Aktifleştirilir?

Denizbank ATM kartını aktifleştirme işlemleri için ve kart için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Tüzel ya da gerçek her türlü Denizbank müşterisi ATM kartı için başvuruda bulunabilir ve kartlarının çıkarılmasını sağlayabilir. ATM kartına sahip olmak için öncelikle Denizbank şubelerinden birisine giderek müşteri temsilcileri ile görüşülmeli ve ATM kartı için gereken evraklar doldurulduktan sonra kartın işleme konulması beklenmelidir. Müşteri temsilcilerinin gerçekleştireceği işlemler sonrasında ATM kartları, sahiplerinin vermiş oldukları adrese kargo yolu ile gönderilirler. Belirli bir adresi olmayan müşteriler ATM kartlarının en yakın şubeye gelmesini de talep edebilirler. Kartlar kargo yolu ile sahiplerinin eline geçtikten sonra ise kullanılabilmesi için aktifleştirilmesi gerekir. Aktifleştirme işlemi için Denizbank’ın müşteri temsilcileri 0850 222 0 800 numaralı telefon üzerinden aranarak görüşme sağlanabilir ve ATM kartı için bir şifre belirlenerek kullanıma açılma işlemi tamamlanabilir.

Denizbank ATM Kartı Ne Kadar Sürede Aktif Hale Gelir?

Denizbank ATM kartını kuryelerinden teslim alan ve müşteri hizmetleri ile de şifre belirleme işlemlerini başarıyla tamamlayan tüm müşteriler kartlarını diledikleri gibi kullanmaya başlayabilirler. Yani şifre belirlendikten sonra kartın kullanıma açılması çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir