Cepten Kredi Başvurusu Yapı Kredi

Yapı Kredi Finans Kredim

Cepten kredi başvurusu Yapı Kredi tarafından müşterilerine sunulan pratik hizmetlerden bir tanesidir. Banka şubelerine gitme fırsatı bulunmayan müşteriler için oldukça avantajlı olan cepten kredi birkaç dakika içerisinde başvurunuzu yapabildiğiniz bir sistemdir. Dolayısıyla müşterilerin zaman kaybetmesine engel olan birkaç alternatif başvuru fırsatı bulunmaktadır.

Cep telefonlarıyla hemen her işlemin yapılabildiği bu dönemde, kredi işlemlerinizi de birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan kredi başvurunuzun onay alıp alamayacağıdır. Bu sebeple kredi notunuz ve borç durumunuzun önemli olduğunu unutmamalısınız.

Yapı Kredi’de Cepten Kredi Başvurusu Yapılır mı?

Yapı Kredi bankası şubeye gitmeden kredi sahibi olmak isteyen kişiler için birkaç alternatif bulundurmaktadır. Yapı kredi müşterisi olun veyahut olmayın yalnızca bir iki adımda kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzu kullanmak isterseniz internet bağlantısı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında mobil şube uygulaması veyahut müşteri hizmetleri aracılığıyla da kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Cep telefonu aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler tüm alternatiflerle beraber sms aracılığıyla da kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurunuzu bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Yapı kredi Cepten Online Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Yapı Kredi ile yapılmak istendiğinde interneti araç olarak kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu noktada Yapı Kredi’nin resmi adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı veyahut müşteri numaranızı kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sonrasında menüde yer alan kredi bölümünden dilediğiniz krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

Cep telefonunuzun internete bağlı olduğu her noktada dilediğiniz an, online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi alabilmenin en hızlı yolu online kredi başvurusudur.

Yapı Kredi Cepten Mobil Şube ile Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Yapı Kredi ile yapıldığında hızla dönüt verilmektedir. Kredi almaya hak kazandığınızda olabilen en hızlı sürede para hesabınıza geçecektir. Yapı Kredi’den mobil şube ile kredi başvurusunda bulunmak isterseniz öncelikle mobil uygulama marketinizden Yapı Kredi bankasının uygulamasını indirmelisiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Menüde yer alan başvurular bölümünden kredi başvurusu yap kısmını tıklayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçten sonra banka başvurunuzu alacaktır.

Başvurunuzun değerlendirme süreci sona erdiğinde banka personeli tarafından aranırsanız kredi almaya hak kazandınız demektir. Personel tarafından geri dönüş yapılmazsa kredi başvurunuzun reddedildiğini anlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cepten Müşteri Hizmetleri ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi’den kredi ihtiyacınızı karşılayabileceğinize inanıyorsanız başvurunuzu cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için öncelikle müşteri hizmetlerini aramalı, krediler hakkında bilgi edinmelisiniz. Bankanın size sunacağı kredi seçeneklerini dinleyip en hızlı şekilde karar vermelisiniz.

Dilediğiniz ihtiyaç kredisi miktarını söyleyip görevlinin size sorduğu sorulara cevap vermelisiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken doğru ve eksiksiz bilgi vermektedir. Sonrasında başvurunuz değerlendirme sürecine alınacaktır.

Cep telefonu ile kredi başvurusunda bulunabilmek için 444 0 444 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cepten Sms ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi aracılığıyla kredi sahibi olmak isteyen müşteriler, kredi başvuruları için sms alternatifini tercih edebilirler. Bunun için öncelikle hangi kredi türünden almak istediğinize karar vermelisiniz. Kredi türüne karar verdikten sonra mesajınızı gönderebilirsiniz.

Mesaj atarken kredi türünüzü yazıp bir adet boşluk bırakmalısınız. Yanına kimlik numaranızı yazıp bir adet boşluk bırakmalısınız. Son olarak da aylık net gelirinizi mesaja ilave etmelisiniz.

Mesajı kontrol ettikten sonra 4411’i tuşlayarak göndermelisiniz. Mesajınız değerlendirilme sürecine girdikten sonra inceleme altına alınacaktır. Sonrasında banka personeli size dönüş yapacak ve onaylanan krediniz için bilgilerinizi alıp belgelerinizi isteyecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir