Cepten Kredi Başvurusu Vakıfbank

Cepten Kredi Başvurusu Vakıfbank

Cepten kredi başvurusu Vakıfbank tarafından da sürdürülen bir hizmettir. Müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına anında cevap vermeyi hedefleyen Vakıfbank, kredi ihtiyacınızı internet üzerinden veyahut cep telefonlarınızdan karşılayabilmenizi amaç edinmektedir.

Vakıfbank’ın resmi sitesi üzerinden yalnızca cep telefonunuzla birkaç dakika içerisinde kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında onay almanız durumunda, krediniz zaman kaybetmeden hesabınıza aktarılacaktır.

Vakıfbank’ta Cepten Kredi Başvurusu Yapılır mı?

Vakıfbank’ın müşterileri için sunduğu kredi hizmetleri arasında en çok tercih edilen, cep telefonundan kredi başvurusu yapmaktır. Şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilen müşteriler birkaç dakika içerisinde diledikleri gibi kredilerini talep edebilmektedir. Bunun için öncelikle alternatiflerinizi değerlendirebilirsiniz.

Vakıfbank’ın cepten kredi fırsatı müşteri hizmetlerini arayarak, sms göndererek veyahut internet bankacılığı kullanarak yapılmaktadır. Mobil bankacılıkla internet üzerinden işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Bu alternatiflerden herhangi birini seçip kredi başvurunuz için adım atabilirsiniz.

Vakıfbank Cepten Online Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Vakıfbank tarafından sunulan pratik hizmetlerden biridir. Bunun için öncelikle cep telefonunuza Vakıfbank mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Play Store üzerinden indirebileceğiniz uygulama için sonrasında müşteri bilgilerinizi girmeniz ve aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Kredi başvurusu için mobil bankacılığı aktive ettikten sonra başvurular bölümüne tıklamalısınız. Başvurular bölümüne girdikten hemen sonra karşınıza çıkan listeden ihtiyaç kredisi başvurusunu bulup tıklamalısınız.

Ekranınıza gelecek olan boşlukları doldurduktan hemen sonra formunuzu tamamlayıp işleminizi sonlandırmalısınız. Bu işlemle bankanız kredi başvurunuzu almış olacaktır.

Vakıfbank Cepten İnternet Bankacılığı Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi talebinde bulunmak isteyen kişiler için internet bankacılığını da aktif şekilde kullandırmaktadır. İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için öncelikle üyelik mecburiyeti bulunmaktadır.

Bankanın resmi sitesine girerek internet bankacılığı için özel başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Sonrasında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzu kullanarak Vakıfbank adresini tıklamalısınız sonrasında ise müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yapmalısınız. Ekranın sol tarafında bulunan seçeneklerden başvurular bölümünü tıklamalısınız.

Başvurular listesinde yer alan ihtiyaç kredisi başvurusu bölümüne girerek kredi başvurunuzu yapmalısınız. Sizden istenen bilgileri girdiğiniz takdirde başvurunuz anında kabul edilecektir.

Vakıfbank Cepten SMS ile Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Vakıfbank ile yapılmak istendiğinde alternatiflerden biri de sms olacaktır. Cep telefonunuzdan mesaj bölümünü açarak T.C kimlik numaranızı yazmalısınız. Sonrasında sms’i 5724’e göndermelisiniz. Yalnızca kimlik numaranız üzerinden ön başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Sonrasında banka size geri dönecek ve gerekli görüşmeleri yapacaktır.

Ön başvuru sonucunuz olumsuz olursa banka tarafından herhangi bir geri dönüş yapılmamaktadır.  Kredi notu düşük olan, kredi kartına ciddi anlamda borcu bulunan kişiler kredi için uygun bulunmayabilmektedir.

Sms ile kredi başvurusu yaptığınızda mesajınızın onay alması halinde müşteri hizmetleri, size dönecek ve 1 aylık süre içerisinde belgelerinizle şubeye gelmenizi rica edecektir.

Vakıfbank Cepten Müşteri Hizmetleri ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın müşterileri için sunduğu şubeye gitmeden kredi fırsatı oldukça pratik bir fırsattır. Sms veyahut internet yoluyla başvuruda bulunabildiğiniz gibi müşteri hizmetleri aracılığıyla da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için Türkiye sınırları içerisinde yaşayan müşteriler, 0850 222 0 724’ü tuşlayarak kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Yurt dışında yaşayan müşteriler ise 0090 0850 222 0 724’ü arayabilirler.

Cepten kredi başvurusu yapmak istediğinizi dile getirdiğinizde müşteri temsilcisi bilgilerinizi isteyecektir. Öncelikle T.C kimlik numaranız daha sonra detaylı birkaç bilginiz istenecektir. Başvurunuz alındıktan sonra bir süre inceleme olacak ve banka personeli size geri dönüş yapacaktır. Onaylanan krediler için evraklarla bankaya gidip işlemleri başlatmanız istenecektir. Sonrasında para hemen hesabınıza aktarılacaktır.

“Cepten Kredi Başvurusu Vakıfbank” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba ben size sormak istiyorum Emekli maaşımı bankanizdan aldığım hâlde bu güne kadar Tüketici kredisi baş vurylarim bu güne kadar olumlu veya olumsuz cevap verilmedi neden bankanizdan daha önce kunut kredisi kullandığım için bankada değiştiremiyorum ben TEB bankasından 10000 lira kredi çektim kapatmak için 12500 lira kredi için baş vurdum bu güne kadar cevap verilmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.