Cepten Kredi Başvurusu Halk Bank

Halkbank Finans Kredim

Cepten kredi başvurusu Halk Bank müşterilerine sunulan özel hizmetlerden bir tanesidir. Cep telefonları üzerinden banka ile irtibata geçtiğinizde, ihtiyacınız olan parayı anında elinize geçirebilirsiniz.

Kişinin ihtiyacı acilse ve bankaya giderek zaman kaybetmek istemiyorsa cepten kredi hizmeti son derece pratik bir hizmettir. Hem birkaç dakika içerisinde başvuru yapabilme hem de birkaç gün içerisinde parayı alabilme avantajı sağlamaktadır.

Halkbank’ta Cepten Kredi Başvurusu Yapılır mı?

Halkbank, kredi ihtiyacı olan müşterileri için birkaç alternatif başvuru hizmeti sunmaktadır. Şubeye gitmeden kredinizi alabilmeniz, kısa süre içerisinde başvurunuzu yapıp hızla ihtiyacınızı karşılamanız için bu alternatiflerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bunun için öncelikle internet bankacılığını tercih edebilirsiniz.

İnternet bankacılığı dışında, cep telefonunuza indirdiğiniz mobil şube de kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesidir. Ayrıca sms ve müşteri hizmetleri de kredi başvurusu kabul eden alternatif yöntemlerden bir tanesidir.

Kişinin tercihine bağlı olarak cep telefonlarından kredi başvurusu yapabilmesi mümkündür. Yalnızca birkaç dakikanızı alacak olan bu işlemlerde, kredinizin onaylanmasıyla size dönülecektir. Onaylanmaması halinde dönüş yapılmamaktadır.

Halk Bank Cepten Online Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Halk Bank üzerinden yapılmak istendiğinde yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzdan internete bağlanmaktır. İnternetinizin olduğu her yerde online kredi başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Bunun için bankanın adresine tıklayıp müşteri numaranız veyahut T.C kimlik numaranızla giriş yapmalısınız.

Bankaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan krediler kısmından istediğiniz herhangi birine başvuruda bulunabilirsiniz. Sonraki adımda doldurulması gereken boşlukları doldurup bankaya başvurunuzu iletmelisiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan bu işlem, şubeye gitmeden kredi alabilmenizi sağlayacaktır.

Banka, başvurunuzu aldıktan sonra inceleme sürecini başlatacaktır. Sonrasında onay alabilmeniz durumunda banka personeli tarafından aranır, bankaya davet edilirsiniz. Gerekli evrakları bankaya götürdükten sonra kredinizi alabilirsiniz.

Halk Bank Cepten Mobil Şube ile Kredi Başvurusu

Halk Bank müşterisi olup bankadan kredi almak isteyen binlerce kişi, mobil şube uygulamasından faydalanabilmektedir. Bunun için cep telefonunuzun mobil uygulama marketinden Halk Bank uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra T.C kimlik numaranız veyahut müşteri numaranızla sisteme giriş yapabilirsiniz. Sonrasında menüde yer alan krediler bölümünden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikanızı alacak olan bu işlem, onaylanma sürecine girecektir. Sonrasında banka tarafından aranıp koşulların değerlendirilmesi ve başvurunun tamamlanması sağlanacaktır.

Halk Bank Cepten Sms ile Kredi Başvurusu

Cepten kredi başvurusu Halk Bank ile yapılmak istendiğinde öncelikle cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girmelisiniz. Boş bir mesaj sayfası açtıktan sonra önce büyük harflerle KREDİ yazmalısınız. Sonrasında bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazmalısınız. Arkasından bir boşluk daha bırakarak gelir bilginizi net şekilde belirtmelisiniz. Son olarak bir boşluk bırakarak talep ettiğiniz kredi tutarını yazmalısınız.

Tüm bilgilerinizi kontrol ettikten sonra hazırladığınız mesajı 3452’ye göndermelisiniz. Gönderdiğiniz mesaj, banka tarafından kontrol altına alınacaktır. Herhangi bir sıkıntı olmadığı takdirde başvurunuz onaylanacak ve kredi talebinizin netleşmesi için personel size geri dönüş yapacaktır.

Halk Bank Cepten Müşteri Hizmetleri ile Kredi Başvurusu

Halk Bank’tan kredi almak istediğinizde, cep telefonunuzu kullanmak isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yalnızca bankayı aramaktır. Sonrasında yetkili ile kredi detayları üzerine görüşebilirsiniz. Kredi başvurunuz için gereken bilgileri verdikten sonra onaylanma sürecine girebilirsiniz.

Kredi talebiniz onaylandığında banka size geri dönüş yapacaktır. Sonrasında teslim edilmesi gereken belgelerle beraber bankaya gitmeniz gerekecektir. Arkasından krediniz hemen hesabınıza yatırılmış olacaktır. Kredi başvurunuzu cep telefonundan yapmak isterseniz 0850 222 0 400 / 444 0 400’ü tuşlayabilirsiniz. Anında kredi hizmeti ile şubeye gitmeden kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir