Bedelli Kredisi Veren Bankalar 2018

Kredi Finans Kredim

Bedelli kredisi veren bankalar 2018 yılında birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Binlerce kişi tarafından merak edilen ve haberi beklenen bedelli askerlik yeni düzenlemeler sonucunda net şekilde açıklanmıştır

Açıklamanın ardından bedelli ücretini ödeyebilmek isteyen kişiler bunun için bankalara başvuruda bulunmaktadır. Bedelli askerlik ücretini ödeyebilmek için bankalardan kredi talep edildiği ve bu bağlamda düzenleme istendiği görülmektedir.

Bedelli askerlik kredisi için tercih edeceğiniz bankanın geri ödeme koşullarına göz gezdirmelisiniz. Hangisinin daha kapsamlı hangisinin daha uygun şartlara sahip olduğunu bilmelisiniz. Sonrasında başvurunuzu yapabilir, bankanın kredisini kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Bedelli Kredisi Veren Bankalar

  • Bedelli askerlik ücretini elde etmek için bankalara başvurmak isterseniz öncelikle faiz oranlarına dikkat etmelisiniz. Ne kadar kredi çekeceğiniz ve geriye ne kadarını ödeyeceğiniz konusunda emin olmalısınız.
  • Neredeyse her bankanın kredi verme fırsatı vardır ancak bazıları askerlik kapsamında vermemektedir. İhtiyaç kredisi adı altında kredi öneren bankalar da bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi adı altında alırsanız bu durumda faiz oranıyla ilgili değişiklikler olacağını aklınızdan çıkarmamalısınız.
  • Bedelli kredisi veren bankalara başvuru yaptığınızda gerekli evraklarla beraber işlemleriniz başlatılacak ve krediyi almanız mümkün olacaktır. Kredi şartlarını yerine getirdiğiniz takdirde askerlik için ihtiyacınız olan bedeli elde etmiş olacaksınız.

Ziraat Bankası Bedelli Kredisi

Ziraat bankası bedelli kredisi konusunda birçok kişinin ilk başvuru yaptığı bankadır. Devlet bankası olması sebebiyle güvence veren ve Türkiye’nin en fazla müşterisine sahip bankalarından biri olan Ziraat, askerlik sürecinde de kredi kampanyasına yer vermektedir.

Ziraat Bankası askerlik kredisi adı altında değil ihtiyaç kredisi adı altında hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisini istediğiniz meblağda çekip daha sonra 1,63 faiz oranından geri ödemeniz istenmektedir.

15 bin TL’yi 48 ay vade ile geri ödeyebilmeniz mümkündür. Aylık olarak 489 TL üzerinden taksitlendirerek ödemelerinizi yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Vakıfbank Bedelli Kredisi  

Vakıfbank kredi çekmek için en çok tercih edilen bankalardan biridir. Türkiye’de hatırı sayılır müşteri kitlesine sahip olan banka çoğu zaman uygun faiz oranları ile gündeme gelmektedir. Askerlik için bedelli kredisi çekmek isterseniz bunun için en uygun bankalardan biri de Vakıfbank olacaktır.

Vakıfbank, kredi kampanyaları arasında 15 bin TL çeken kişiye 48 ay geri ödeme şansı sunmaktadır. Ödemelerinizi geniş zaman diliminde gerçekleştirmek isterseniz Vakıfbank’tan kredi çekmenizde herhangi bir sakınca yoktur.

15 bin TL civarında kredi çekmeniz halinde bankaya geri ödeyeceğiniz toplam miktar 23 bin TL civarında olmaktadır.

İş Bankası Bedelli Kredisi

İş Bankası anında kredi fırsatları barındıran ve kredi için en çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. İhtiyaç kredisi bünyesinde bedelli askerlik ücreti isteyen kişiler bu işlemler için İş Bankası’nı tercih edebilmektedirler.

İş Bankası’nın bireysel işlemler için uyguladığı faiz oranı 1.77 oranında olmaktadır. 15 bin TL gibi bir kredi çekmek istediğinizde bankaya ödeyeceğiniz taksitler 493 TL civarında olmaktadır.

Bankanın size vereceği en geniş vade ise 48 olacaktır. Bununla beraber İş Bankası’nın 495 TL civarında kredi hizmet ücreti aldığı da bilinmektedir.

Halkbankası Bedelli Kredisi

Halkbank kredi başvurusunda bulunmak istediğinizde önceliğiniz vade ve faiz oranları olmalıdır. Bedelli askerlik için paraya ihtiyacınız varsa bunu temin edebilmek için Halkbankası ihtiyaç kredisini tercih edebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi faiz oranı 1.63 olan banka en hesaplı faiz uygulayan bankalar arasında yer almaktadır. 15 bin TL bedelli kredisi çekmek isteyen kişiler, 48 ayda geri ödeme şansı elde edebilirler. Aylık olarak 484 TL ödeyeceğiniz bankaya,  toplamda 23 bin TL civarında geri ödeme yapmanız mümkündür.

Halkbankası’nın kredi hizmeti oluştururken 261 TL civarında dosya ücreti aldığı bilinmektedir.

ING Bank Bedelli Kredi

ING Bank kredisi çekmek istediğinizde hesaplı faiz dengesi yaratabilmeniz mümkündür. Bu bağlamda bedelli askerlik için kredi çekmeyi düşünen kişilerin 15 bin TL çekmesi halinde aylık 1.400 civarında taksitlendirme yapılmaktadır. Bu oranda bir taksitlendirme yaparsanız toplamda 17 bin TL geri ödemesi olacağı bilinmektedir.

ING Bank, 48 ay vadeli askerlik kredisini 1.74 faiz oranından değerlendirmektedir. Taksitlerinizi çoğaltmanız halinde faiz oranına bağlı olarak 23 bin TL civarında geri ödemeniz olacağı dile getirilmektedir.

QNB Finansbank Bedelli Kredi

Finansbank kredi çekmek isteyen kişiler bunu ihtiyaç kredisi bünyesinde çekmek zorundalar. İhtiyaç kredisi bünyesinde yapacağınız herhangi bir kredi talebinizde 12, 24 ay vadeli ödeme şanslarınız bulunmaktadır.

1,79 kredi faiz oranına sahip olan banka bu bakımdan birçok bankadan daha büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aylık olarak 1,400 TL’lik taksitlerle geri ödeme planı oluşturmanızı isteyen banka aynı zamanda toplamda 17 bin civarında toplam ödeme talep etmektedir.

TEB Bedelli Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası kredileri kapsamında kredi çekmek isteyen kişiler, 1,84 faiz oranıyla kredilerini temin edebilirler. Askerlik için bedelli kredisine ihtiyaç duyanlar 15 bin TL karşılığında 17 bin TL’lik bir toplam ödeme gerçekleştirebilirler.

Banka ödemelerini ve vadelerini 1, 400 TL civarında taksitlendirmektedir. Bu kapsamda ödemeleri yaparken 12 ay ya da 24 aylık vadeler üzerinden yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Garanti Bankası Bedelli Kredisi

Garanti Bankası yaz kredisi, ihtiyaç kredisi gibi farklı kampanyalarla bedelli krediyi almanıza yardımcı olmaktadır. Bankanın bedelli kredi için %2,14 oranında faiz uyguladığı bilinmektedir.

12 ya da 24 aylık vadeler söz konusu olduğu için çektiğiniz 15 bin TL krediyi, 1,468 TL civarında taksitlerle geri ödemeniz mümkündür.

Toplamda ödeyeceğiniz tutarsa 17 bin TL tutarında olacaktır. Garanti Bankası, Türkiye genelinde krediler için çok tercih edilen bankalardan biridir. Vadelendirme sistemi ve faizi size uyarsa askerlik için bedelli kredisini kolayca çekebilirsiniz.

Akbank Bedelli Kredisi

Akbank’tan kredi almak isteyenlerden biriyseniz bankanın vadelendirmesini ve faiz oranını iyice öğrenmelisiniz. Hesabınıza yatacak bir sistemi varsa başvurunuzu yapıp kredinizi temin edebilirsiniz. Bunun için öncelikle faiz oranının %2,15 olduğunu bilmelisiniz.

Askerlik için 15 bin TL civarında kredi çekmek isteyen kişiler, 1,469 TL civarında bir taksit ödemesi yapacaktır. Toplamda ödenecek tutar ise 17 bin TL civarında olacaktır. Toplam ödenecek tutar vadeye ve uygulanan faize göre değişiklik gösterecektir.

Burgan Bank Bedelli Kredisi

Askerlik için ihtiyaç duyduğunuz bedelli kredisini Burgan Bank’tan almak isterseniz bankanın %1,92 faiz oranına sahip olduğunu bilmelisiniz. Dijital kredi adı altında kredi veren banka toplamda 17 bin TL civarında geri ödeme alacaktır.

Taksitlendirmenizi 12 ya da 24 ay üzerinden yaptığınızda her taksitinizi 1.445 TL civarında yapabilirsiniz. Askerlik için bedelli parasını ödeyip uygun vadelendirme ile taksitlerinizi rahat rahat elden çıkarabilirsiniz.

Alternatif Bank Bedelli Kredisi

Mevsimli kredi kampanyaları düzenleyen bankalardan biri de Alternatif Bank’tır. Alternatif Bank üzerinden bedelli kredisi çekmek isterseniz %1,84 faiz oranına sahip kredi çekebilirsiniz.

Ödemelerinizi 24 ay vade ile ödediğinizde taksitlerinizi 1,436 TL civarında yapabilirsiniz. Sonrasında toplam ödeyeceğiniz miktar ise 17 bin TL civarında olacaktır.

Bankadan kredi çekerken ne kadar faiz uygulayacağını ve kaç TL toplam geri ödemesi olduğunu öğrenmelisiniz. Hesabınıza uyması halinde ödemelerinizi yapmanız daha kolay olacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir