Bankaya Gitmeden Hesap Açmak

Bankaya Gitmeden Hesap Açma

Bankaya gitmeden hesap açma işlemi, özellikle internet bankacılığıyla ilgili en çok merak edilen ve akıllarda soru işareti bırakan işlemlerden bir tanesidir.

İnsanlar günümüzde internet üzerinden neredeyse her işlerini halleder hale geldiler. Bankalar da bu gelişmelerden nasibini aldı ve internet bankacılığı adı altında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Para transferinden tutun döviz alış satışına, fatura ödemeye, kredi kartı limiti değiştirmeye kadar pek çok alanda internet bankacılığı kullanıcıları işlemlerini gerçekleştirebilmekteler. Peki, bankaya gitmeden hesap açılabilir mi?

İçerik

QNB Finansbank Enpara Hesabı Bankaya Gitmeden Açılır mı?

Türkiye’de şubeye gitmeden banka hesabı açma uygulaması ilk olarak QNB Finansbank, Enpara ile başlattı. QNB Finansbank müşterisi olun ya da olmayın, birkaç kolay adımla Enparalı olmanız mümkün.

QNB Finansbank Enpara Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • Enpara başvuru sayfasına giriş yapın.
 • İlk önce başvuru amacınızı seçmeniz istenmektedir. Bankanın sunduğu 4 seçenek arasından size en uygun olanı seçtikten sonra devam düğmesine basın.
 • Karşınıza gelen ekranda T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve doğum tarihiniz istenecektir. İlgili kısımları doldurun.
 • Sizden istenilen bilgileri de doldurduktan sonra telefonunuza bir şifre gelecektir. Bu şifreyi ilgili alana girin ve sonraki aşamalarda iletişim, adres ve kişisel bilgilerinizi doldurarak başvurunuz tamamlayın.
 • Doldurduğunuz bilgiler dışında sizden başka bir bilgi ve belge talep edilmeyecektir.
 • İşlemlerin tamamlanması için evinize Enpara.com müşteri danışmanı ya da kurye gelecektir ve gerekli belgelere imza atmanız gerekecektir.
 • Kuryenin mi yoksa Enpara.com müşteri temsilcisinin mi geleceği evinizin konumuna ve o anki şube yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

QNB Finansbank Enpara İletişim Bilgileri

Enpara yetkilileriyle cozum@enpara.com e-posta hesabı üzerinden ya da 0850 222 3663 numaralı müşteri temsilciliği numarasını tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz.

QNB Finansbank Enpara Hesap Açmak Ücretsiz mi? Enpara Hesap İşletim Ücreti 2020

Enpara hesabı açmak tamamen ücretsizdir ve müşterilerinden hesap işletim ücreti istememektedir.

ING Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Açılır mı?

ING, müşterilerini ya da müşteri adaylarını şubeye kadar yormayan bankalardan bir tanesi ve ING Bank ile Bakaya gitmeden banka hesabı açmanız mümkün.

ING Bankası E-Turuncu hesap açarak bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • ING Bankası’nın internet sitesine girin ve menüden e-Turuncu bölümüne tıklayın.
 • Açılan pencerede hemen başvur yazısına basın.
 • ING Bankası sizden T.C. kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve adres bilgilerinizi ve bir takım kişisel bilgilerinizi isteyecektir, bunlar dışında herhangi bir belge talep etmeyecektir.
 • İşleminizi tamamladıktan sonra kurye aracılığıyla Müşteri Bilgi Formu, Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ve Temel Bankacılık Ürün Formu tarafınıza iletilerek imzanız istenecektir.
 • Islak imzanızın alınmasının ardından e-Turuncu hesabınız tamamen hizmetinizde olacaktır.

ING Bankası İletişim Bilgileri

ING Bankası müşteri temsilcisiyle 0850 222 0 600 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ING Bankası Hesap Açmak Ücretsiz mi? ING Bank Hesap İşletim Ücreti 2020

ING Bankası e-Turuncu hesap açmak ücretsizdir ancak ING Bank her ay müşterilerinden 11.80TL hesap işletim ücreti kesmektedir. Yıla vurduğumuzda yıllık müşterilerinden 141.60TL para kesmektedir.

Ziraat Bankası Hesabını Bankaya Gitmeden Açabilir miyim?

Dakikalar içinde Ziraat Bankası hesabınızı bankaya gitmeden açabileceğinizi biliyor muydunuz? Paranızı saklamak için yeni bir hesap açmak isteseniz bile bankaya gidip kalabalıkta beklemek gözünüzde büyüyorsa ve hesap açmayı erteliyorsanız çözümü oldukça basit.

Ziraat bankası internet bankacılığıyla dakikalar içinde yeni bir hesap açmanız ve kullanmaya başlamanız mümkün.

Ziraat Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Açma Şartları

Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden hesap açmak için bazı şartlar mevcuttur.

 • Daha önce Ziraat Bankası banka hesabınız ya da kredi kartınız olmalı.
 • İnternet bankacılığı şifreniz olmalı.

Ziraat Bankası’nda hiç hesabınız yoksa mecburen şubeye giderek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabım var ama internet bankacılığı şifrem yok diyorsanız internet bankacılığı şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi almak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden şifre oluşturma talebinde bulunarak karşınıza gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve kartınızla ilgili istenilen bilgileri girmelisiniz.

İşleminizi onayladıktan sonra saniyeler içinde mesaj olarak bir şifre gönderilecektir. Bu şifreyi kullanarak internet bankacılığına giriş yapabilir ve kendi şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • Ziraat Bankası internet bankacılığına T.C. kimlik numaranız ve internet bankacılığı şifreniz ile giriş yapın.
 • Menüden “hesaplarım” bölümüne giriş yapın.
 • “Yeni hesap aç” a tıklayın.
 • Açmak istediğiniz hesap türüne (vadeli ya da vadesiz hesap, yatırım hesabı ve vadeli altın hesabı) tıklayın.
 • Gerekli kısımları doldurduktan sonra işleminize devam edin ve başarıyla yeni hesabınızı açmış olun.

Ziraat Bankası Hesap Açmak Ücretsiz mi? Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti 2020

Ziraat Bankası şirket politikasına bağlı olarak hesap açma işlemleri tamamen ücretsiz gerçekleştirilmektedir ancak 3 ayda bir 20TL, yılda 80TL hesap işletim ücreti kesilmektedir.

İş Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Açılır mı?

İş Bankası müşterisi olup olmamanız fark etmeksizin bankaya gitmeden İş Bankası hesabı açabilirsiniz.

İş Bankası müşterisi olmamanız durumunda bankaya gitmeden birkaç basit adımla oturduğunuz yerden kolaylıkla hesap açabilirsiniz.

İş Bankası Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • İşCep uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden telefonunuza indirin.
 • Anasayfada yer alan “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza gelen pencerede sizden T.C. kimlik numaranız, adresiniz, telefon numaranız, doğum tarihiniz gibi kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu bölümleri eksiksiz doldurun ve işleminize devam edin.
 • İşleminiz sırasında müşteri temsilcisiyle görüntülü konuşma imkânınız da bulunmaktadır. Şubeye gitmeden yüz yüze işlemlerinizi halledebilirsiniz.
  Görüntülü görüşme sırasında T.C. kimlik kartınız ya da nüfus cüzdanınız yanınızda olmalıdır ve görüntülü görüşmeyi mutlaka hesap kimin adına açılacaksa o yapmalıdır.
 • Girmiş olduğunuz adrese kurye ile Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi, Müşteri Bilgi Formu ve Temel Bankacılık Ürün Formu gelecektir. İlk defa hesap açarak İş Bankası müşterisi olacağınız için ıslak imzanıza ihtiyaç duyulmaktadır.

İş Bankası Müşterileri Yeni Banka Hesabını Bankaya Gitmeden Nasıl Açabilirler?

İş Bankası müşterisiyseniz İşCep uygulamasına giriş yaparak ve menüden yeni hesap açma bölümüne girerek kolaylıkla başka bir hesap açabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Bilgileri

0850 724 0 724 numaralı telefon numarasıyla veya iletişim formunu doldurarak internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İş Bankası Hesap Açmak Ücretsiz mi? İş Bankası Hesap İşletim Ücreti 2020

İş Bankası hesap açma adı altında müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Hesap işletim ücreti olarak ise müşterilerinden 6 ayda bir 130TL, yılda 260TL ödeme almaktadır.

Yapı Kredi Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

Yapı Kredi müşterisi olmak istiyorsanız ya da zaten müşterisiyseniz bankaya gitmeden kolaylıkla yeni bir banka hesabı açabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterisi Olmayanlar İçin Bankaya Gitmeden Hesap Açma

 • Yapı Kredi’nin internet bankacılığı uygulaması Yapı Kredi Mobil’i indirin.
 • Yapı Kredili olmak istiyorum butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranız istenecektir.
 • Kutucuklara istenilen bilgileri yazdıktan sonra telefonunuza gelecek şifreyi ekrandaki kutucuğa yazın.
 • C. kimlik numaranızın yanında T.C. kimlik kartı seri numaranız gibi kimlik bilgileriniz istenecektir. Bu bilgilerin yanında e-postanız ve adresinizi girdikten sonra başvurunuz alınmış olacaktır ve banka sizi görüntülü işlem asistanına bağlayacaktır.
 • Görüntülü işlem asistanıyla konuşma sırasında kimliğiniz yanınızda olmalıdır. Kimliğiniz doğrulandıktan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olacaktır.
 • Bu bilgiler dışında herhangi bir belgeyi bankaya sunmanıza gerek yoktur.
 • Müşteri Beyan Formu ile ATM kartınız kurye ile adresinize gelecektir ve imzanız alınacaktır.

Yapı Kredi Müşterileri İçin Bankaya Gitmeden Hesap Açma

Yapı Kredi hesabınız zaten mevcutsa ve başka bir hesap açmak istiyorsanız internet bankacılığı üzerinden ya da Bireysel Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak yeni bir hesap açabilirsiniz. Sizden herhangi bir belge talep edilmeyecektir.

Yapı Kredi İletişim Bilgileri

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine 0850 222 0 444 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Açmak Ücretsiz mi? Yapı Kredi Hesap İşletim Ücreti 2020

Yapı Kredi hesabınızı ücretsiz olarak açabilirsiniz ve bunun yanında banka sizden ilerleyen zamanda herhangi bir işletim ücreti talep etmeyecektir.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Hesabı Bankaya Gitmeden Açılır mı?

TEB’ in müşterilerine sunduğu ve dakikalar içinde her türlü bankacılık işlemlerini halledebilecekleri CEPTETEB ile banka hesabınızı bankaya gitmeden açabilmeniz mümkün olan bankalardan bir tanesi.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • Cepte TEB’ in internet sitesine girin ya da CEPTETEB mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Ana sayfadaki hemen başvur düğmesine tıklayın.
 • Açılan bölümde sizden T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve güvenlik kodu alanları doldurmanız istenecek.
 • İstenilen kutucukları eksiksiz doldurduktan sonra devam et düğmesine tıklayın, telefonunuza gelen şifreyi davet kodu kutucuğuna girin.
 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında oluşturulan Aydınlatma Metni ’ni okudum kutucuğunu işaretleyin ve devam et düğmesine tıklayın.
 • İşlemin ilerleyen bölümlerinde sizden kimlik bilgilerinizi doğrulamanız, çalışma bilgileriniz, ziyaret ve iletişim bilgileriniz istenecek. İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Başvuru işleminizi tam anlamıyla tamamlayabilmek için sizden adres ve iletişim bilgileriniz alınır ve istediğiniz noktaya bankacılık sözleşmesini imzalatmak için TEB görevlileri gelerek imzanızı alırlar.

TEB İletişim Bilgileri

TEB müşteri hizmetlerine 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak ya da TEB’ in internet sitesi üzerinden bize yazın bölümüne girerek ulaşabilirsiniz.

TEB Hesap Açmak Ücretsiz mi? TEB Hesap İşletim Ücreti 2020

TEB hesap açarken ve devamında hesabı kullanırken herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Kuveyt Türk Hesabı Bankaya Gitmeden Açılır mı?

Kuveyt Türk Senin Bankan ile bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden gerçekleştirebildiğiniz gibi hesap açmak istediğinizde de bankaya gitme gereksinimi duymadan aynı şekilde hesabınızı açabilirsiniz.

Kuveyt Türk Senin Bankan Hesabı Bankaya Gitmeden Nasıl Açılır?

 • Kuveyt Türk Senin Bankan internet sitesine ulaşın.
 • Senin Bankanlı ol düğmesine basın.
 • Banka sizden adınız, soy adınız, T.C. kimlik numaranız, iletişim ve adres bilgileriniz, doğum tarihiniz gibi bilgileri isteyecektir ve bunlar dışında belge talep etmeyecektir.
 • Alttaki kişisel verilerin kullanımına ilişkin kutucuğu işaretleyerek başvurunuzu tamamlayın.
 • Müşteri temsilcisi sizinle telefon üzerinden iletişime geçecektir. Daha sonra da kurye aracılığıyla evine imzalaman gereken belgeler gönderilecektir.

Kuveyt Türk İletişim Bilgileri

444 0 123 ya da 0850 251 0 123 numaralı telefonlar üzerinden veya musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr Adresine e-posta göndererek iletişim kurabilirsiniz.

Kuveyt Türk Senin Bankan Hesap Açmak Ücretsiz mi? Kuveyt Türk İşletim Ücreti 2020

Hesap açma aşamasında ve sonrasında banka müşterilerinden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.