Axess Kredi Kartı Hesap Özeti Nasıl Öğrenilir?

Akbank Finans Kredim

Akbank kredi kartı özetini öğrenmek için tanınmış yollar bulunmaktadır. Kartın başvurusunu yaparken belirtilmiş olan noktalar, daha sonra farklı iletişim yollarıyla da öğrenilebilir. Kredi kartı kullanımıyla birlikte Akbank, müşterilere internet üzerinden borç sorgulama sistemi ile borçlarını gösteriyor.

Kredi Kartı Hesap Özeti

Akbank kredi kartı özeti içinde yer alan en az ödeme tutarı, son ödeme tarihi ile bağlantılı olarak asgari tutarında ödenir. Her kart için ayrı hesap özeti belirlenebilir. Ve bu belirlenen hesap özeti yine tek para birimi üzerine yapılır. Hesap özeti öğrenmek için yapılan uygulama borç sorgulama sistemine başvurmaktır. Borç sorgulaması esnasında kartın, el altında olması gerekmektedir. 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarını arayarak müşteri hizmetleri yönlendirmesi ile borç sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Yönlendirme esnasında kredi kartı ekstre işlemleri seçeneği tercih edilir. Sonrasında Akbank kredi kartı borç sorgula basamağı gelecektir. Buradan borç öğrenimi kolay bir şekilde yapılabilir.

Axess Hesap Özeti

Kullanılan kredi kartı axess ise hesap sorgulama için birkaç yol bulunmakta. Axess kredi kartı özeti, 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaraları tuşlanarak müşteri hizmetleri ile sorgulanabilir.  Bir başka sorgulama seçeneği ise atmlerdir. Atmlerde, axess kredi kartı özeti sorgulanabilmesi için kart bulundurulmalıdır. Kart yerleştirildikten sonra gelen menüden kredi kartı işlemleri ve arkasından kredi kartı borç ödeme seçenekleri tercih edilir.  Ödenmesi gereken asgari tutar ve tarih bilgisi sunulacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Axess Kredi Kartı Hesap Özeti Nasıl Öğrenilir?” üzerine 2 yorum

  1. Cuma Yalman dedi ki:

    hesap özetimi e-posta adresime gönderin

  2. Necdet Çırpı dedi ki:

    hesap özetimi e-posta adresime gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir