Akbank Öğrencilere Kredi Kartı Veriyor mu? Limitleri Ne Kadar?

Akbank Finans Kredim

Öğrencilere tanınan kredi kartı fırsatlarından bir tanesi de Akbank tarafından sağlanmaktadır.  Çalışan ve belli aşamalardan geçtikten sonra onay verilerek kredi kartı sahibi olan yetişkinlerin ardından öğrencilere de kredi kartı verilmektedir. Yükümlülükleri hafifletilmiş olarak nitelendirilen kartların kullanımı, her geçen gün artmaktadır.

Birçok bankanın uyguladığı kart başvuru sistemini, Akbank da uygulamaktadır. Akbank kredi kartı alabilmek için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde başvurulabiliyor. İnternet üzerinden resmi sayfaya girilerek gerekli form doldurulduğunda kart onaylanma sürecine alınıyor. Belirli koşullar sağlandıktan sonra Akbank kredi kartı kullanıma açılıyor. Axess, neo, free, wing adı ile kullanıma açık olan kartlar istenilen adrese teslim ediliyor. Bu kartların dışında bir de Exi26 bulunmaktadır. Exi26 ile öğrencilere kredi kartı imkânı sunulmaktadır.

Öğrenci için Kredi Kartı

Akbank öğrencilere kredi kartı sunan bankalardan biri. (Öğrencilere kredi kartı veren diğer bankalar için sizi buraya alalım; https://www.finanskredim.com/etiket/ogrenciye-kredi-karti/)Alışveriş, puan biriktirme gibi fırsatlardan yararlanma hakkı tanıyor.

Exi26, axess kartı uyumlu olduğu için onun sağladığı imkânlardan yararlanma fırsatı tanıyor. Kartı alabilmenin temel şartı 26 yaşını doldurmamış olmak. Akbank öğrencilere kredi kartı hizmeti verirken bünyesinde barındırdığı birkaç kartın özelliklerini bir araya getirerek vermekte.

Chip para kazanma ve tek çekimlik yapılan alışverişleri daha sonra taksitlendirme tercihi bunlardan birkaçı. Banka, müşterilerinden ilk yıl kart ücreti almamaktadır. Kart bilgilerini alabilmek adına kampüslerde özel olarak açılan şubelere gidilebilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Akbank Öğrencilere Kredi Kartı Veriyor mu? Limitleri Ne Kadar?” üzerine 1 yorum

  1. Özlem dedi ki:

    Öğrenci olunca bütün kapılar insanın yüzüne kapanıyor. Ziraat ile halk bank sözde devlet bankası ama onlar bile yardımcı olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir