Akbank Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılabilir?

Akbank kredi kartı, seçenekleri dairesinde axess, wing, neo, free kartları hizmete sunulmuş durumdadır. Kredi kartlarına, bankanın şubelerinden herhangi birine gidilmesine gerek kalmaksızın başvurulabilmektedir. Bununla birlikte kart onayının alınmasının ardından Akbank kredi kartı, istenilen adrese teslim edilir. Kredi kartlarıyla eft/havale, hızlı para, sms para, taksit ya da erteleme imkânları sunulmaktadır.

Akbank Kredi Kartı

Kredi kartları, alışveriş ve nakit para fırsatlarıyla son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır. Bu kullanımları bankanın sunduğu imkânlar dâhilinde gerçekleştiren müşteriler fırsat havuzu en geniş olan kartı tercih etmektedir. Akbank, müşterilere axess ve wing kartları ile hızlı nakit para, erteleme seçeneği, mil puan ile uçak bileti, alışverişlerle chip para kullanımları sağlamaktadır.

Akbank Kredi Kartı Ödemesi

Akbank kredi kartı ödemesini farklı yollarla yapmak mümkün. En pratik uygulama olarak nitelendirilen direkt ile sistemde, telefon aracılığıyla oldukça ödeme yapmak mümkün. Mobil uygulamalardan Akbank direkt şeklinde bulunabilen sistemde, kredi kartı ödemesiyle birlikte farklı işlemler de yapılabiliyor. Direkt dışında, Akbank kredi kartı ödemesi yapmanın bir diğer yolu da otomatik ödeme talimatı vermektir. Bu işlem banka şubelerinden ya da internet üzerinden yapılmaktadır. Bu seçeneklerin dışında tüm Akbank atmleri de kredi kartı borcu ödemeye açıktır. Online PTT merkezlerinde de cüzi bir miktar ücret karşılığında kredi kartı borcu ödenebilir. Akbank BTM de kredi kartı borç ödemesi yapılabilmesi için 7 gün 24 saat hizmettedir. Son olarak, tüm Akbank şubelerinden de kredi kartı borcu ödemesi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.