3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Kredi Finans Kredim

Tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için farklı faiz oranlarında ve vade sürelerinde kredi imkanları bulunmaktadır. Vade süresinin uzun olması kadar ödeme erteleme seçeneği bulunan kredilerde tüketicilere oldukça cazip gelmektedir. Bankaların verdiği 3 ay ertelemeli kredilerde ödemelerin geç başlıyor oluşundan dolayı kredi alacak kişilerin ilgisini çekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Verdiği kredilerde müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermekte olan İNG Bank 2017 yılında da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vermeye devam etmektedir. Bu konuda birçok bankanın ilerisinde bulunan İNG Bank %0,99 faiz oranı ile ihtiyaç sahiplerinin beklentilerini karşılamaktadır.

Kullanıcıların kredi notlarının bankanın istediği düzeyde olması ise 3 ay ertelemeli kredi alabilmeyi kolaylaştıran başlıca etmenlerden biridir. Çok düşük tutarlar karşılığında dosya masrafı ve hayat sigortası gibi imkanlar İNG Bank’tan kredi alacak olan tüketicileri bekleyen cüzi masraflardır.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi alanında uzmanlığı ile bilinen Akbank 2016 yılının son 3 ayında kredi alıp 2017 yılında taksit ödemeye başlamak isteyenler için harika fırsatlar sunmaktadır. İhtiyaç kredisi alanında %1,19 oranındaki faizi ile pek çok bankaya nazaran düşük faize sahip olan banka 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanlarından yararlanmayı sağlamaktadır.

Üstelik Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için sadece banka şubelerine gelmeden Akbank Direk, Akbank Mobil ve İnternet Bankacılığı gibi pek çok kolay seçenek dahilinde kredi başvuruları gerçekleştirilebilir.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

2017 yılında kredi taksitlerini birkaç ay olsun ertelemek isteyenler için TEB kredi taksitlerinde 3 ay ertelemeli ödeme imkânı sunan bankalar arasında yer almaktadır. İhtiyaç kredileri için söz konusu olan erteleme imkânı esnaf kredileri içinde geçerlidir.

%1,32 faiz oranına sahip TEB ihtiyaç kredilerini 3 aydan 48 aya kadar yapılandırmak mümkündür. Kredi başvurusu için banka şubelerine ek olarak CEPTETEB ve TEB internet bankacılığı tercih edilebilir. TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinin diğer avantajlarından biri de dosya tahsis ücretinin olmamasıdır.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Finansbank’ın popüler kredi seçenekleri arasında 3 ay ertelemeli kredi de yer almaktadır. Nakit ihtiyacının anında karşılanmasını sağlayan banka, taksitlerin ödenmesine 3 ay sonra başlanmasını sağlamaktadır. Cep telefonu üzerinden sadece T.C. kimlik numarası ile başvuruda bulunmak mümkündür.

Finansbank müşterileri için daha kolay olan başvuru süreci, internet bankacılığının ziyaret edilmesi kadar pratiktir. İlk kez 3 ay ertelemeli kredi hizmeti aracılığı ile Finansbank müşterisi olacak tüketicilerin Finansbank şubelerini bizzat ziyaret etmeleri önerilir. 3.000 TL’ye kadar ertelemeli kredi imkânı sunan Finansbank, daha yüksek tutarlı kredi taleplerini kredi notu çerçevesinde değerlendirmeye de almaktadır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kobi Kredisi

Esnaflara yönelik 3 ay ertelemeli kredi hizmeti ile pek çok Kobi’nin yüzünü güldüren Vakıfbank, 48 ay vadeli kredi taksitleri ile ihtiyaç sahibi işletmelere hizmet vermektedir.

Üst limit 100.000 TL’ye ulaşırken, her bütçeye uygun taksit seçenekleri ile Vakıfbank ertelemeli kredi içeriklerinde yer almaktadır. Ayrıca Vakıfbank müşterilerinin Businesscard kullanarak aldıkları kredilerin pek çok avantajı bulunmaktadır.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bankacılık sektörünün deneyimli ve profesyonel bankalarından biri olan İş Bankası, 3 ay ertelemeli kredi noktasında tüketicileri ihtiyaçlarının da ötesinde kredi imkânı vermektedir. Türkiye İş Bankası müşterileri için son derece kolay olan ertelemeli kredi işlemleri, yeni müşteri olmak isteyenler içinde şube ziyareti kadar kolaydır.

Hem düşük faiz oranlarından hem de yüksek vade alternatiflerinden yararlanmak için mutlaka İş Bankası şubeleri ziyaret edilmelidir. Böylece bugünden alınan kredilerin ödemelerini 3 ay sonrasına taşımak ve alınan kredinin keyfini doyasıya yaşamak mümkündür.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Güvenilir hizmetleri ile en çok hizmetlerinden yararlanılan Halkbank, 3 ay ertelemeli kredi alanında faaliyet göstermektedir. 2017 yılının ilk yarısını tüketiciler açısından önemli kampanyalarla sürdüren banka, 3 ay ertelemeli kredi olanağı ile de pek çok kişinin ideal bütçe planı yapmalarına olanak sağlayacaktır. %1.19 gibi düşük faiz oranı çerçevesinde cazip kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen herkes Halkbank şubeleri ile iletişime geçebilir.

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Garanti Bankası 2017 yılı dahilinde 3 ay ertelemeli kredi imkânı sunmaya devam eden bankalar arasındadır. Bilhassa Komşu Esnaf Kredi seçeneği ile öne çıkan banka, esnaflara 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. %1,47 faiz oranı yansıttığı aylık taksitlere tüketicilerin 3 ay sonra başlamaları mümkündür.

Kredi kullanıcıları toplam 50.000 TL kredi tutarı için ne kadar kredi ödeyeceklerini hesaplamak için vade süresini göz önünde bulundurmaları gerekir. Düşük faiz ile kredi borcunu kapatmak isteyenler vade süresini kısa tutabilirler. Böylece Garanti Bankası tarafından sunulan 3 ay ertelemeli kredinin ayrıcalıklı özelliklerinden sonuna kadar yararlanmak mümkündür.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Kaliteli bankacılığın uzun yıllardır değişmeyen adreslerinden biri olan Ziraat Bankası birçok kampanyada olduğu gibi 3 ay ertelemeli krediyi de benzer şekillerde tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında talep gören 3 ay ertelemeli kredi, oldukça zorluk çekilerek ödenen kredi taksitlerinin az da olsa bekleme de kalmasına olanak sağlamaktadır.

Taksit erteleme seçeneğinin kredi özelliklerinin içinde bulunması aylık tutarın biraz yükselmesine neden olsa da ani nakit ihtiyaçlarının karşılanamadığı anlarda hayat kurtarıcı nitelikte bir kampanyadır. Tüm dezavantajlarına rağmen tüketicilerin banka tarafından sabırla bekleniyor konumunda olmaları cazip gelmekte ve 3 ay ertelemeli kredi en çok tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır.

Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Taşıt satın alırken kredi kullanacak olan kişileri 3 ay ertelemeli Denizbank taşıt kredisi beklemektedir. Taksit ödemelerinde büyük kolaylık sağlayan bu kampanya %1,31 faiz oranına sahiptir. Denizbank 3 ay ertelemeli taşıt kredisi ikinci el ya da sıfır olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İkinci el araç alımlarında gerekli belgelerle birlikte Denizbank şubelerinin yolu tutulabilir.

Sıfır araç alımlarında ise hiç zorlanmadan kredi alınabilecek bankalardan biri olan Denizbank, kredi notunun düşük olması kriterini dahi çoğu zaman göz ardı ederek taşıt kredilerine onay vermektedir. Tüketicilerin Denizbank şubelerine gelerek taşıt kredi formunu doldurarak başvuruda bulunmaları istedikleri aracı alıp taksitlerine 3 ay sonra başlamak için yeterlidir.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Ramazan Kredisi

Geleneksel değerlere önem veren bankalardan biri olan Şekerbank, Ramazan ayına özel 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunmaktadır. Kobileri kapsayan kampanyada nakit ihtiyacı artan küçük ve otak ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmaktadır. Bu mübarek aya özel gerçekleşen kredi kampanyasının en cazip yönü ise taksitlerin 3 ay sonra başlıyor olmasıdır.

Müşteriler isterlerse taksitlerini hiç ertelemeden de hemen ödemeye başlayabilir ve kredi borçlarını zamanında kapatabilirler. Esnafların, Kobilerin ve işletme sahiplerinin başvurma hakkına sahibi oldukları Ramazan kredisi için en yakın Şekerbank şubelerine gidilebilir. Tamamen masrafsız özellikte olan 3 ay ertelemeli kredi de dosya masrafı adı altında hiçbir ek ücret talebinde bulunulmaz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir