3 Ay Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Kredi Finans Kredim

Kredi ödemelerinin hemen başlamasını istemeyen kullanıcılar içi ertelemeli kredi oldukça cazip görünmektedir. Ertelemeli kredi verme konusunda ise birçok bankanın rekabet içinde olması kredi kullanacak olanlara birden çok seçenek sunmaktadır.

Ertelemeli kredi genellikle bankaların belirli dönemlerde müşterilerine sundukları kampanyalardan biridir. Bu kredi seçeneğine uygun müşterilerin banka tarafından istenen şartları sağladıkları takdirde, taksit ödemelerine hemen bir sonraki ay değil, 3 ay sonra başlayabilmektedir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Diğer kredi türlerine göre koşul bakımından çok fazla fark bulunmayan 3 ay ertelemeli kredi de müşterilerin ertelemeli kredi istediklerini belirtmeleri gerekiyor. Sonrasında ise kredi alabilmenin değişmez gereklilikleri olan temiz bir sicil ve yüksek kredi notu gibi kriterlere sahip olmak yeterlidir.

3 ay ertelemeli olarak sunulan kredi olanağı konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi kategorilerde bulunmaktadır. Kredi kategorilerinden biri için başvuracak olan kişilerin ertelemeli olarak ödemeye başlamak için kredi notlarının yüksek olmasına dikkat etmeleri oldukça önemlidir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

2017 yılının sonuna yaklaşırken kredi ödemesinin 2018 yılının başından itibaren başlamasına olanak sunmaya hazırlanan birçok banka 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları başlatmış bulunmaktadır. Taksit ödemesinin hemen başlamayıp birkaç ay sonra ödenmeye başlanması müşterilerin kendilerine iyi bir ödeme planı çıkarmaları konusunda zaman tanır niteliktedir.

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Birçok kredi türünde ertelemeli kredi veren bankalardan İNG bank, İhtiyacı olana mola kampanyası ile pek çok kişinin zorlanmadan kredi alabilme imkanına sahip olmalarını sağlamaktadır. 100.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerini karşılayan banka 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Faiz oranını %1,39 olarak belirlemiş olan İNG bank, güncel koşullara göre faiz oranını değiştirme hakkını elinde bulundurmaktadır.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Kredi başvurusu yapmanın en kolay olduğu bankalardan biri olan QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Mevcut müşterisi olan kullanıcılar mobil şubeyi ya da cep şubeyi kullanarak başvuruda bulunmaları mümkündür.

10.000TL’ye kadar kredi başvuruları için %1,28 ile 1,73 oranları arasında faiz tutarı yansıtılmaktadır. Faiz oranları ise her müşterinin kendisine özel olup başvuru skoru göz önünde tutularak belirlenmektedir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredileri le müşterilerine destek olmayı elden bırakmayan bankalardan Akbank, özellikle düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor. 48 aya kadar vade süresi ile düşük taksit tutarları çerçevesinde ihtiyaç kredisi kullanma imkânı sunmaktadır.

Akbank 3 ay ertelemeli kredi için kullanılabilecek başvuru kanalları Akbank cep Bankacılığı, Akbank Direkt ve Akbank Mobil uygulamasıdır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Her zaman Kobilere verdiği destek ile adından söz ettiren Vakıfbank, ihtiyaçların zorlanmadan karşılanabilmesi için uygun faiz oranlı kredi imkânı sunmaktadır. Her bütçenin karşılayabileceği cazip ödeme koşullarına sahip olan banka, 100.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi vermektedir.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Tüketici ihtiyaçlarını en isabetli karşılama konusunda oldukça başarılı bankalardan olan İş Bankası, 3 ay ertelemeli kredi almak isteyen müşterilerin tercih edebilecekleri en ideal koşullara sahip bankalardan biridir.

Ertelemeli kredi vereceği müşterilerin kredi notlarının yüksek olmasına dikkat eden İş Bankası mobil bankacılık ve cepten bankacılık yolları ile başvuru olanağı sunmaktadır. Yeni müşteri olarak başvuruda bulunmak isteyenlerin ise banka şubelerini ziyaret etmeleri kendi bütçelerine en uygun kredi imkanları ile tanışmalarını sağlayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir